Lenovo Thinkbook 15 vs HP Victus Gaming

Hocam her Victus'da sorun olmayabilir ama sizce de benim söylediğim mantıklı değil midir? En düşük oyuncu bilgisayarı almakta sorun var mı yoksa iyi bir iş ve ofis bilgisayarı almak mı daha iyi?
Ayrıca gönderdiğiniz iş ve ofis bilgisayarı arasından Lenovo Thinkbook Ryzen 7 5700U olanı seçerim bütçem için. Ve yine LoL oyununu oynamak istiyorum.

Hocam her Victus'da sorun olmayabilir ama sizce de benim söylediğim mantıklı değil midir? En düşük oyuncu bilgisayarı almakta sorun var mı yoksa iyi bir iş ve ofis bilgisayarı almak mı daha iyi?
Ayrıca gönderdiğiniz iş ve ofis bilgisayarı arasından Lenovo ThinkBook Ryzen 7 5700U olanı seçerim bütçem için. Ve yine LoL oyununu oynamak istiyorum.

O zaman 16 GB RAM'li versiyonu alabilirsiniz. Dediğiniz gibi LOL vs için gayet yeterli.

O zaman 16 GB RAM'li versiyonu alabilirsiniz. Dediğiniz gibi LOL vs için gayet yeterli.
Hocam neden Hepsiburada'dan satın almalıyım? Trendyoldan daha mı iyi?

Bir de 8 GB ram olanı satın alsam sonra kendim 8 GB ram eklesem aynı fiyata denk gelmez mi? GTI bilişim satıcısı iyi gibi de GarajOnline bilmiyorum (16GB ramli satan)

Hocam neden Hepsiburada'dan satın almalıyım? Trendyoldan daha mı iyi?

Bir de 8 GB ram olanı satın alsam sonra kendim 8 GB ram eklesem aynı fiyata denk gelmez mi? GTI bilişim satıcısı iyi gibi de GarajOnline bilmiyorum (16GB ramli satan)
GarajOnline saticisindan ürün alan var sorun yaşamamış. Yeterli sayıda satışı da var yüksek değerlendirmeli. Hepsiburadanin iade politikaları daha verimli işliyor. Yani bir sonuca varma konusunda daha iyiler. Diğer sorunuz için ise fabrikasyon 16GB tercih etmek daha sağlıklıdır. Uyumlu kit şeklinde RAM kullanılmıştır.

GarajOnline saticisindan ürün alan var sorun yaşamamış. Yeterli sayıda satışı da var yüksek değerlendirmeli. Hepsiburadanin iade politikaları daha verimli işliyor. Yani bir sonuca varma konusunda daha iyiler. Diğer sorunuz için ise fabrikasyon 16GB tercih etmek daha sağlıklıdır. Uyumlu kit şeklinde RAM kullanılmıştır.
Fabrikasyon 16 GB dediniz yani direkt Lenovo tarafından 16 GB durumuyla kutulanıp hiç açılmadan satılıyor değil mi?

Anladım hocam Lenovo konusunda fikirlerim netleşti diyebilirim. Henüz araştırma aşamasındayım da Amazonda bir Acer gördüm Acer markası hakkında ne söylersiniz?

Bu modeli size Dell olanı atmadan önce gördüm. Fakat tavsiye edilmiyor, özellikle kasa olarak. Diğer gaming modeller tavsiye edilebilir.

Bu modeli size Dell olanı atmadan önce gördüm. Fakat tavsiye edilmiyor, özellikle kasa olarak. Diğer gaming modeller tavsiye edilebilir.
Anladım hocam ben de daha iyi bilgi sahibi olmak için HP Victus videoları izledim bir videoda video sahibi Victusun alt kapağını açıyor ve kapak kalitesi aşırı kötü hiç beğenmedim. Sanırım tek seçeneğim Lenovo kalıyor. Gönderdiğiniz diğer Asuslar da bütçemi aşıyor veya işlemcisi yetersiz geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı