Lenovo ThinkCentre M73 GTA 5 oynatması için donanım yükseltme

DiCapri0

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba;
Lenovo ThinkCentre M73

Üretici Kodu: 10B2S00Q00
Model: 10B2S00Q00
İşlemci: Intel® Core™ i3-4170 Processor (3M Cache, 3.70 GHz)
Bellek: 4GB
Sabit Disk: 500GB 7200Rpm
Ekran Kartı Belleği: Tümleşik
Yonga Seti: Intel H81
Giriş/Çıkış:2x USB 3.0, 4x USB 2.0, PS/2, serial, Integrated DisplayPort, line-in, line-out, mic, RJ45 LAN
Genişleme Yuvaları:2x PCI-E x1 Full Height, 1x PCI-E x16 Full Height

Sizce bu bilgisayara hangi parçaları eklersem ya da değiştirirsem GTA 5 oynatır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle rahat oynayabilmeniz için harici bir ekran kartı şart. Yanına 4 gb ram daha ekleyip 8 gb'ta çıkarın (Daha stabilize oyun için). Ayrıca bütçenizi belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

İyi akşamlar bende bi sistem topladım ;
Anakart: GIGABAYT 990xa ud3
İşlemci: Amd fx 8350
Ram: 3*4 12 gb
Ekran kartı : Msı gt 730
Sorum şu: fifa 17 , bt 1 için topladığım bu sistem şu an da fifa 15 de kasıyo neleri değişmem gerek nerde hatalıyım ben?

Öncelikle rahat oynayabilmeniz için harici bir ekran kartı şart. Yanına 4 gb ram daha ekleyip 8 gb'ta çıkarın (Daha stabilize oyun için). Ayrıca bütçenizi belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
Mesajın için teşekkür ederim. Ekran kartı eklemek istiyorum. Bütçem 600 TL ama 600 liranın üzerinde dar boğaz yapmayacak bir kartta önerebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı