Lenovo ThinkPad serisi nasıl?

Konu sahibinin evinde kombi yok ise alınabilir, ısınmış olur ev.
FPS oyunu oynamayacaksanız attığınız ThinkPad bence uygun, arkadaşın dediği gibi sağlamdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Konu sahibinin evinde kombi yok ise alınabilir, ısınmış olur ev.
FPS oyunu oynamayacaksanız attığınız ThinkPad bence uygun, arkadaşın dediği gibi sağlamdır.

1. O kadar kötü mü ya soğutması o modelin?
2. ThinkPad o kadar ısınmıyordur umarım ve FPS oyunu oynamayacağım. Dediğim gibi EU4, HOI4, Cities:Skylines, Half-Life, Portal gibi oyunları oynarım en fazla.

1. O kadar kötü mü ya soğutması o modelin?
2. ThinkPad o kadar ısınmıyordur umarım ve FPS oyunu oynamayacağım. Dediğim gibi EU4, HOI4, Cities:Skylines, Half-Life, Portal gibi oyunları oynarım en fazla.

O model değil o marka ısınıyor anormal derecede.

Thinkpad ısınmaz o kadar merak etmeyin, ama yine de oyun oynamayacak olsanız bile oyuncu laptopu alın bence fakat batarya ömrüne önem veriyor iseniz normal laptoplar daha mantıklı.

O model değil o marka ısınıyor anormal derecede.

Thinkpad ısınmaz o kadar merak etmeyin, ama yine de oyun oynamayacak olsanız bile oyuncu laptopu alın bence fakat batarya ömrüne önem veriyor iseniz normal laptoplar daha mantıklı.
Açıkçası, batarya ömrü önemli çünkü prizden uzak yerlerde de kullanacağım. Derslerimle ilgili çalışmalarımı vs. kütüphanede falan yapabilirim.

Bir de ben bakarak anlayamadım. Attığım bilgisayarın arka plaka malzemesi nedir? Metal olsa iyi olur çünkü MSI bilgisayarımınki plastikti ve köşe menteşesi kırıldı. Kırılırken birkaç Wi-Fi kablosuna da zarar vermiş herhalde. Yakındaki interneti bile çekmiyor şu an.

thinkpad'in atık plastikden üretildiği serileri mevcut. Ancak hepsi öyle mi bilmiyorum e-470 kullanan birisi olarak kesinlikle öneriririm
Bir de ben bakarak anlayamadım. Attığım bilgisayarın arka plaka malzemesi nedir? Metal olsa iyi olur çünkü MSI bilgisayarımınki plastikti ve köşe menteşesi kırıldı. Kırılırken birkaç Wi-Fi kablosuna da zarar vermiş herhalde. Yakındaki interneti bile çekmiyor şu an.
Öncelikle merhaba hocam , thinkpad bildiğim kadarıyla atık plastikten üretiliyor . Tüm serileri aynı malzememi bilmiyorum fakat thinkpad e470 kullanan birisi olarak konuşuyorum ki thinkpad de öyle sorunlar pek rastlanmaz thinkpad için tek sıkıntı klavye o da fn tuşu ile ctrl tuşunun yeri değişmiş olması o yüzden ilk başta alışman zaman alabilir.

Geri
Yukarı