Lenovo tuşlarının işlevi format sonrası değişti

risay

Decapat
Lenovo laptopuma format atılmadan önce çarpma ve bölme tuşlarına basınca × ÷ böyleydi fakat format atıldıktan sonra böyle oldu * / . Tuşların üzerinde × ÷ işaretleri var. Laptopumun markası Lenovo. Bu arada formatı ben atmadım, Lenovo teknik servis attı. Klavyem Türkçede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo laptopuma format atılmadan önce çarpma ve bölme tuşlarına basınca × ÷ böyleydi fakat format atıldıktan sonra böyle oldu * / . Tuşların üzerinde × ÷ işaretleri var. Laptopumun markası Lenovo. Bu arada formatı ben atmadım, Lenovo teknik servis attı. Klavyem Türkçede.

Bu normal.* çarpı / bölme demek.

Lenovo Hotkeys indirmenizi tavsiye ederim. Windows mağazasında var.

Bu normal.* çarpı / bölme demek.
Biliyorum ama önceden çarpı böyle ×, bölme de böyleydi ÷ .
Lenovo Vantage kurunuz.
Kurulu.
Lenovo Hotkeys indirmenizi tavsiye ederim. Windows mağazasında var.
İndirdim ama olmadı yine.
Aslında çok bir sorun teşkil etmiyor, fakat tuşların üzerinde × ve ÷ işareti var. Ayrıca * ve / yerine bunların olması daha iyi.

Son düzenleme:
Biliyorum ama önceden çarpı böyle ×, bölme de böyleydi ÷ .

Kurulu.

İndirdim ama olmadı yine.
Aslında çok bir sorun teşkil etmiyor, fakat tuşların üzerinde × ve ÷ işareti var. Ayrıca * ve / yerine bunların olması daha iyi.
Numlock açık mı acaba ? Basit bir soru ama aklıma başka bir şey gelmedi. Benim bilgisayarım da o kısım olmadığı için deneyemiyorum.

Numlock açık olduğunda da aynı kapalı olduğunda da.
Acaba tuşların işlevini değiştirerek yapabilir miyiz?
Hocam son olarak acaba driveri manuel olarak mu kursanız Lenovo'nun sitesinden. Yani sonuçta o tuşların amacı kolaylık sağlaması ama yaşadığınız sorun çok can sıkıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı