Lenovo V15 G2 ALC Alınır mı?

Bütçe
5500
Hocam ürün 14 inç, çözünürlük 1366x768. Bu parayı vereceksen bence ekran FULL HD olmalı bunu alırsan parana yazık edersin diye düşünüyorum. İşlemcisi 5500u okey oyunlarda maksimum 5 FPS fark ettirir bence değmez. Bence dediğimiz ürünü al derim hocam. Youtube videolarında 5300u vs 5500u game testing videoları bulunuyor izlemeni tavsiye ederim 5 FPS farkettiriyor maksimum. Ve attığın ürün 8GB RAM'li hocam 2GB'i ekran kartı çekecek düşük olur bence. Diğer ürün 12 GB RAM bulunuyor

Son düzenleme:

Kargoya vermişler hocam, muhtemelen yarın gelir diye düşünüyorum.

Aldınız mı hocam ürünü, fiyatı 6K'ya çıkmış.

Hocam ben bu ürünü tercih ettim. RAM'in 8 olması yeterli benim için. Ekran mı işlemci mi diye sordum kendime işlemciyi tercih ettim. Umarım ikimiz de memnun kalırız. 5480 küsurdan aldım ürünü dün gece. Bu sabah 7080 olmuş fiyatı.

Hocam ben bu ürünü tercih ettim. RAM'in 8 olması yeterli benim için. Ekran mı işlemci mi diye sordum kendime işlemciyi tercih ettim. Umarım ikimiz de memnun kalırız. 5480 küsurdan aldım ürünü dün gece. Bu sabah 7080 olmuş fiyatı.
Hocam işlemci farkı yoktu ki.. o parayı verip FULL HD bi ekran almamak bence büyük eksiklik.. siz bilirsiniz tabi

Sevindim hocam. Benimki de yarın gelecek. Windows 10 yüklü halde geliyor ama temiz bir Windows 11 kurmak istiyorum. Nasıl yapacağım?
Hocam o kadarı hakkında pek bilgim yok. Ben bugün win 10 pro kurdum fakat arkadaşta lisanslı win 10 keyi varmış onu yükleyeceğiz gece. Win 11 i pek bilmiyorum
Hocam merhaba, ürün nasıl memnun musunuz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı