Lenovo V155 BIOS güncellemesi sonrası mavi ekran

pLexN

Kilopat
Yer
Kepler
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Lenovo'nun sitesinden BIOS Update yaptım ama fanlar hızla döndükten sonra mavi ekran verdi ve bilgisayar onarıcı ile yeniden başlattı. Mavi ekranda dosya konumunda System32 yazıyordu hatırladığım kadarıyla. BIOS'a girebiliyorum, bilgisayarımın özelliklerini falan görebiliyorum ama sadece başlangıç onarmadan sonra mavi ekran alıyorum. Şimdi sorum şöyle: Bu bilgisayarın anakartı işlemcisi vs. yanmış mıdır ve format attırsam düzelir mi? (Ekrana görüntü sorunsuz geliyor, fanlar dönüyor, BIOS'ta cihazımın özellikleri eksiksiz yazıyor.) Laptop eski değil, daha yeni 1 senesini doldurdu.

Hayır, tabii ki donanımda bir hasar oluşmamıştır.
Şu an durum nasıl? Eğer bir sorun yoksa kafana takma. Bende Lenovo kullanıyorum 2-3 defa BIOS güncellemesinde mavi ekran yedim. Sonra kendi kendine düzeldi.

Laptopu kapattım. Öğleden sonra bilgisayarcıya götüreceğim kral. Bir de ben BIOS güncellemesini flasha atmadan siteden yaptım direkt. Seninki nasıl düzeldi?

Laptopu kapattım. Öğleden sonra bilgisayarcıya götüreceğim kral. Bir de ben BIOS güncellemesini flasha atmadan siteden yaptım direkt. Seninki nasıl düzeldi?
Mavi ekran verdikten sonra Windows onarım çalıştı. Sonra düzeldi.
USB ile değil internetten indirdiğim ile güncelledim bende.
Lenovo Vantage uygulaması üzerinden yapıyorum artık, bir sorun olmadı şimdiye kadar.

Geri
Yukarı