Lenovo V310-15IKB Samsung 970 EVO SSD'yi destekler mi?

Cihaz NVMe SSD'leri destekliyor lakin x2 hızında. Yani 2 GB/s hızından daha hızlı çalışamaz.

Lakin NVMe SSD'lerin bütün avantajından yararlanırsınız. Tüm SSD'ler gibi NVMe SSD'lerin de performansını sonuna kadar hissedersiniz. SSD'lerin en büyük numarası okuma/yazma hızı değil çünkü.

Cihaz NVMe SSD'leri destekliyor lakin x2 hızında. Yani 2 GB/s hızından daha hızlı çalışamaz.

Lakin NVMe SSD'lerin bütün avantajından yararlanırsınız. Tüm SSD'ler gibi NVMe SSD'lerin de performansını sonuna kadar hissedersiniz. SSD'lerin en büyük numarası okuma/yazma hızı değil çünkü.
Teşekkürler.

tekrar merhaba birkaç lenovo forumuna baktım ve bu konudan müzdaripler galiba desteklemiyor ana kartım veya biosum

Son düzenleme:
Teşekkürler.

tekrar merhaba birkaç lenovo forumuna baktım ve bu konudan müzdaripler galiba desteklemiyor ana kartım veya biosum
Merhaba, Bu konuda net bir bilgiye ulaşabildiniz mi? Ben de Lenovo v310-15isk 80sy026atx laptop için
Sandisk Extreme Pro NVMe 500GB 3400MB-2500MB/s M.2 Nvme SSD (SDSSDXPM2-500G-G25) almayı düşünüyorum ama m2 slotunun nvm e desteği hususunda Lenovo ile görüşmemde tatmin edici bir cevap alamadım.Siz m2 ssd aldı iseniz uyum veya hız sorunu yaşadınız mı? Teşekkürler,

Merhaba Mert Bey,

Cihazın bios güncellemesi almış olması belirttiğiniz x2 hızını artırmış olabilir mi? Ürüne ilişkin

adresinde bu konuyla ilişkisi var mı bilmiyorum ama PCI Express giriş versiyonu3.0
  • PCI Express hatlarının maksimum sayısı12
  • PCI Express konfigürasyonları1x4,4x1
  • Sıralı işlemci sayısı4
  • Sistem busu4 GT/s
  • T bağlantısı100 °C
  • Termal Tasarım Gücü15 W
  • Uyuşum Sorunsuz işlemci
    Var
    Var şeklinde bilgiler mevcut.

Merhaba, Lenovo v310-15isk 80sy026atx laptopuma Sandisk Extreme Pro NVMe 500GB 3400MB-2500MB/s M.2 Nvme SSD (SDSSDXPM2-500G-G25) almıştım.Ama ekran dahi gelmedi.SSd yi çıkardığımda laptop normal açılıyor.Bu durum ssd'nin sadece uyumsuz olduğunu mu gösterir.Yoksa ssd arızalı olabilir mi ?Teşekkürler,

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı