Lenovo V310 vs Ideapad 320-15IKB vs V330-15IKB

Masamone

Hectopat
Aşağıdaki dizüstü bilgisayarlar arasında kararsız kaldım. Unity ile uğraşıyorum, oynayacağım oyunlar sadece EU4 ve Rust olur. Bütçem 2800 TL. Hangisini almalıyım? Yeni önerilere açığım. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
İlk bilgisayarın pil gücü ve Full HD çözünürlük olmasını sevdim ama ekran kartı bana yetersiz gibi geldi. SSD olması bana cazip geldi.

İkinci bilgisayar hem 8. Nesil i5 olması hem de MX150 ekran kartıyla Rust oyununu rahat kaldırması sebebiyle seçtim. Ama 1366x768 olduğu için görüntü kalitesinin kötü olabileceğinden korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AMD 530 gerçekten yetersiz bir kart belirteyim oyun oynayacaksan o kart oyun için değil. MX 150 alınabilir çözünürlüğün düşük olması normal çünkü ekran kartı yeni oyunlar için iyi değil. Link atarım aşağıda oyunların ekran kartındaki performans değerleri yazmakta. Oynayacağın oyunları açar ancak ileriye dönük almakta fayda olur senin için biraz daha para biriktirebilirsen yada bulabilirsen 3000-3500 bandında dolaşan GTX 1050 ekran kartlı laptoplar daha uygun olacaktır senin için. Bu üçünden alınacaksa illa MX 150 olan daha iyi.
https://www.notebookcheck.net/NVIDI...pecs-of-the-GT-1030-for-Laptops.223530.0.html
AMD 530 gerçekten yetersiz bir kart belirteyim oyun oynayacaksan o kart oyun için değil. MX 150 alınabilir çözünürlüğün düşük olması normal çünkü ekran kartı yeni oyunlar için iyi değil. Link atarım aşağıda oyunların ekran kartındaki performans değerleri yazmakta. Oynayacağın oyunları açar ancak ileriye dönük almakta fayda olur senin için biraz daha para biriktirebilirsen yada bulabilirsen 3000-3500 bandında dolaşan GTX 1050 ekran kartlı laptoplar daha uygun olacaktır senin için. Bu üçünden alınacaksa illa MX 150 olan daha iyi.
https://www.notebookcheck.net/NVIDI...pecs-of-the-GT-1030-for-Laptops.223530.0.html

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı