Çözüldü Lenovo V330 Mojave kurulumunda yeniden başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

parhestes

Centipat
Lenovo V330 sürümü olan laptobuma config dosyasını da bulup Mojave kurulumu yaptım.
Kurulumu bitirdikten ve yeniden başlattıktan sonra hoş geldiniz ekranına düşemiyorum. Apple logosu geliyor 10 saniye içinde yeniden başlatıp tekrar clover ekranına atıyor.

Bu config ile dener misin? Ayrıca hata için boot args kısmına -v ekleyin ve görsel gönderin.
Olmazsa bununla dene.

Bu config ile dener misin? Ayrıca hata için Boot args kısmına -v ekleyin ve görsel gönderin.
Olmazsa bununla dene.

İkisinde de end randomseed'de takılı kaldım. Kurulum ekranına da geçemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bilgisayarda 2.0 yok maalesef ama kullandığım USB'de 3.0. Kurulumu az önce açtım nasıl oldu anlamadım ama kapatıp açınca doğru configi tekrar bulamıyorum. Anladığım kadarıyla config dosyasında bir problem var.

Sorunu çözdüm. Başta yapamadığım ilk config dosyası ile tekrar denedim kuruldu. Şu an Clover'da bir sıkıntım var onu çözmek için foruma bakıyor olacağım yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı