Lenovo ve Windows logosundan sonra sistem siyah ekranda kalıyor

Tweek

Femtopat
Daha fazla  
Windows güncellemesini yaptıktan sonra bilgisayarı kapatıp uyudum, sabah uyandığımda bilgisayarı açtım. Lenovo ve Windows logolarından sonra siyah ekranda kalıyor(mouse imleci gözüküyor) CTRL+alt+delete çalışmıyor, kısa yolla Görev Yöneticisi açılmıyordu. Bilgisayarı güç tuşu ile zorla kapadım ve açtım. Bu sefer Windows'un hoş geldiniz ekranında kaldı, uzun süre beklememe rağmen bir şey olmadı. Bu sefer bilgisayarı kapayıp kurtarma modundan açtım. Güncelleştirme kaldır kısmından özellik güncelleştirmesini kaldırdım dedim. Hata verdi, güncelleştirmeyi kaldıramıyoruz bilgisayarı sıfırlamayı deneyim gibi bir hata aldım. Son çare değilse sıfırlamak istemiyorum. Ne yapabilirim?

Bana ekran kartı sürücüsüne kötü güncelleme gelmiş gibi geldi. Bu sorunun aynısını kuzenlerim yaşadı ve bilgisayarlarını bana bozuk diye gönderdiler. Windows'u ilk kurduğumuzda gül gibi çalışıyordu. Bir güncelleme yapınca yine donuyordu, siyah ekranda kalıyordu. Sürücüleri otomatik olarak güncellemelerle yüklüyor ve güncellemeler otomatik-iptal edilemiyor. Aynı bilgisayarda Live USB üzerinden Ubuntu çalıştırdım, gül gibi çalıştı. Sonra farklı bir Windows sürümü kurdum ve update'i kapatıp sürücüleri elle kurdum. Belki deneyebilirsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı