Lenovo vs Gigabyte vs ASUS vs Acer vs Alienware laptop

Alienware neden olmaz sizce?

@Radeon RX 5500M ve @xbea müsait olduğunuzda sizlerin cevaplarını da bekliyor olacağım.
Hocam beni etiketlediğiniz için öncelikle teşekkür ederim, görüşüme gelecek olursam: Tek seçenek görüyorum ben hocam Alienwere M15 R4 alın geçin. Kendisinin özellikleri:
  • MUX Switch var, Gelişmiş Optimus diye geçiyor.
  • En güçlü RTX 30 ekran kartı konfigürasyon
  • Muhteşem soğutma
  • Alienwere muhteşem kasa malzeme kalitesi
  • 1080P, 144HZ ,%100 sRGB ren gamı, 300Nit parlaklık ve ülkemizde çok nadir bulunan NVİDİA G-Sync destekli ekran özelliği benzersiz bir ekran
  • İntel Core İ7 10870H 8/16 işlemci
Yani bu özelliklerde bir cihaz alabilecek bütçeniz var ise arkanıza bile bakmadan Alienwere alın geçin. Ben dediğim gibi başka bir seçenek görmüyorum 😏.

Hocam beni etiketlediğiniz için öncelikle teşekkür ederim, görüşüme gelecek olursam: Tek seçenek görüyorum ben hocam Alienwere M15 R4 alın geçin. Kendisinin özellikleri:
  • MUX Switch var, Gelişmiş Optimus diye geçiyor.
  • En güçlü RTX 30 ekran kartı konfigürasyon
  • Muhteşem soğutma
  • Alienwere muhteşem kasa malzeme kalitesi
  • 1080P, 144HZ ,%100 sRGB ren gamı, 300Nit parlaklık ve ülkemizde çok nadir bulunan NVİDİA G-Sync destekli ekran özelliği benzersiz bir ekran
  • İntel Core İ7 10870H 8/16 işlemci
Yani bu özelliklerde bir cihaz alabilecek bütçeniz var ise arkanıza bile bakmadan Alienwere alın geçin. Ben dediğim gibi başka bir seçenek görmüyorum 😏.
Çok teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı