LENOVO Y5070 Önerir misiniz?

baharnedim

Hectopat
Daha fazla  
AĞIRLIK 2,4 kgBELLEK 16 GB
BELLEK TİPİ DDR3EKRAN BELLEĞİ 4 GB
EKRAN BOYUTU 15,6"EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1920 x 1080
EKRAN ÖZELLİĞİ Full HDGRAFİK TİPİNVIDIA GeForce GTX 860M
İŞLEMCİ Intel Core i7 4710HQİŞLEMCİ HIZI2,5 GHz
MARKA LENOVOMODEL59-432245 Y5070
OPTİK SÜRÜCÜLER External(Harici) 9.5MM DVD/RWSABİT DİSK1 TB
YAZILIM Windows 8İşlemci MarkasıINTEL
Dokunmatik EkranYokÖn KameraVar
İşlemci Turbo Hızı3,5 GHz
Ürün Menşei PRC
[TBODY] [/TBODY]

Kesinlikle önermem ben aldım 2.ayında anakartı Değişti zaten işlem gördükden sonra toparlayamadılar laptopu geri iade ettim aklın varsa lenovodan uzak dur saatler Süren telefon konuşmaları da cabası

Lenovo Y5070 kullanıyorum. Açıkcası memnunum ben. Çoğu oyunu istediğim ayar da oynuyorum. Tek sıkıntısı ince olduğu için sıcaklığı hissediyorsunuz. Ama değerler gerçekten bir laptop için ideal sıcaklıkta.

3300 lira şuan ki fiyatı bilgisayarın kasasının çelik olması hoşuma gitti her bilgisayar gibi ısınır ama soğutulması kolay olur gibi. Aynı fiyatlara önerebiliceğiniz başka sistem var mı ? Monster'in bilgisayarlarının kasa tipi hoşuma gitmiyor pek.

Lenovo Y5070 kullanıyorum. Açıkcası memnunum ben. Çoğu oyunu istediğim ayar da oynuyorum. Tek sıkıntısı ince olduğu için sıcaklığı hissediyorsunuz. Ama değerler gerçekten bir laptop için ideal sıcaklıkta.
Daha detaylı bilgi almak isterim. GTA 5 gibi oyunları ultra modda oynayabiliyor musun ? Kasanın çelik olması soğumayı engelliyor mu ? Herhangi bir problem yaşadın mı ? Fiyat olarak ne kadara aldın?

Kesinlikle önermem ben aldım 2.ayında anakartı Değişti zaten işlem gördükden sonra toparlayamadılar laptopu geri iade ettim aklın varsa lenovodan uzak dur saatler Süren telefon konuşmaları da cabası
Lenovo'nun y5070 modelinde mi bu problemi yaşadınız? Her teknolojik üründe fabrika hatası olabilir, değişim kabul etmişler sonuç olarak.

3300 lira şuan ki fiyatı bilgisayarın kasasının çelik olması hoşuma gitti her bilgisayar gibi ısınır ama soğutulması kolay olur gibi. Aynı fiyatlara önerebiliceğiniz başka sistem var mı ? Monster'in bilgisayarlarının kasa tipi hoşuma gitmiyor pek.

Daha detaylı bilgi almak isterim. GTA 5 gibi oyunları ultra modda oynayabiliyor musun ? Kasanın çelik olması soğumayı engelliyor mu ? Herhangi bir problem yaşadın mı ? Fiyat olarak ne kadara aldın?

Tabi ki yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. :) Öncelikle cihazı 3150 TL' ye aldım. Gta 5 de Full HD ultra' da MXAA kapalı şekilde 40+ ve üzeri alıyorum.

Usta mesajında problem var sanırım gözükmüyor pencerede yarısı. Şuan en uygun olarak 3300 liraya buldum o bilgisayarı haziranın sonuna doğru almayı düşünüyorum dahada düşücektir fiyatı

Usta mesajında problem var sanırım gözükmüyor pencerede yarısı. Şuan en uygun olarak 3300 liraya buldum o bilgisayarı haziranın sonuna doğru almayı düşünüyorum dahada düşücektir fiyatı

Problem düzeldi mesajını okuyabiliyorum. Bilgisayarından her konuda memnun musun ısınma problemi yaşıyormusun ? metal kasa leptop kullanmadım daha önce ve ekranın mat olması parlaklık konusunda çok rahatsız edicimi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı