Lenovo Y510P alınır mı?

Pala07

Femtopat
Daha fazla  
Lenovo Y510P, i74700QM 2.4 GHz 8 GB RAM, 500 GB SSD. GT 755M ekran kartı.

Casper Nirvana C600 i3 7. işlemci. 4 GB RAM. 920MX ekran kartı.
Bunların arasında bin TL fark var hangisi alınmalı? Amacım oyun oynamak.

Oyun içinse ikisi de alınmaz, ikisi de epey geri kalmış durumdalar.
İkisinden birisi alınacaksa da tercihim Lenovo olurdu ekran kartı en azından oyunlarda lowda bir nebze performans verir.
Casper her türlü problemi çıkarabilir.
Ve fiyatları ne kadar ?

İkisinden birisi alınacaksa da tercihim Lenovo olurdu ekran kartı en azından oyunlarda lowda bir nebze performans verir.
Ve fiyatları ne kadar ?
Casper 2.800 TL Lenovo 4 bin TL

İkisinden birisi alınacaksa da tercihim Lenovo olurdu ekran kartı en azından oyunlarda Low'da bir nebze performans verir.
Ve fiyatları ne kadar?

Fiyatlarını yazdım, sizce değer mi?

Kardeşim ben HP omen 15 ce buldum bitane de, özellikleri şu şekilde; Nvidia GTX 1050Ti işlemci 7700HQ / 2.8 GHz 16 GB Ram Fiyat 6.500 TL GTA 5 vb oyunlar oynucam genelde kaç FPS verir işimi görür mü
Bütçenize 4000 tl civarında bir ekleme yapamıyorsanız Lenovo alınabilir. 7-8 bin TL civarına belki gtx1650 bulunabilir 2.el notebook olarak.
Tabi yeni nesil oyunları açmayacaktır 755m, 2015 öncesi oyunları düşük orta ayarlarda oynatabilir.

Kardeşim ben HP omen 15 ce buldum bitane de, özellikleri şu şekilde; Nvidia GTX 1050Ti işlemci 7700HQ / 2.8 GHz 16 GB Ram Fiyat 6.500 TL GTA 5 vb oyunlar oynucam genelde kaç FPS verir işimi görür mü
Bu daha iyi. Bütçeniz buna el veriyorsa bunu alın. High ya da ultrada da oynatır GTA 5i. Düşük ayarda 150ye yakın alırsınız. Tabi ekran yenilemesi kaç Hertz o da var 120 dir muhtemelen.
Tavsiyem 1050tiyi alın. 6.5 a çıkabiliyorsanız

Bu daha iyi. Bütçeniz buna el veriyorsa bunu alın. High ya da ultrada da oynatır GTA 5i. Düşük ayarda 150ye yakın alırsınız. Tabi ekran yenilemesi kaç Hertz o da var 120 dir muhtemelen.
Tavsiyem 1050tiyi alın. 6.5 a çıkabiliyorsanız
Ekran 60 Hz. Kardeşim keşke bana no nu versen böyle konulara sana danışsam ben 😊

Ekran 60 Hz. Kardeşim keşke bana no nu versen böyle konulara sana danışsam ben 😊

WhatsApp'dan falan yazar bilgi alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı