Lenovo Y510p SLI Mac OS Mavericks Kurulumu

Cold Fusion

Hectopat
Daha fazla  
İyi Günler @Recep Baltaş bey,

Mac OS Mavericks 10.9.2 kurulum aşamasına geçemiyorum. Rehberde bahsettiğiniz gibi USB belleğe Raw dosyasını Win32Disk programı ile yazdırdım. Başka bir bilgisayarda kurulum aşamasına sorunsuz geçtim. ama Lenovo y510p ile geçemiyorum.

Bios Ayarlarımı ve Takılıp Kalan Dos ekranının resimlerini ekliyorum. Bu arada Laptop SLI ve ikinci Ekran kartınıda çıkardım ama aynı yerde takıldı.

7mvyQY.jpg

P3MOG5.jpg

glo9b5.jpg

9XLDb5.jpg

qqBJyR.jpg

Ekranın donup kaldığı görüntü. 3-4 dk bekledim ama hiç tepki vermedi Enter yaptım gene bişi olmadı sürekli bu ekranda donup kalıyor.

rL9Jym.jpg

Yardımlarınız Bekliyorum.

@Recep Baltaş bey başka bir bilgi gerekiyormu?

Son düzenleyen: Moderatör:
AHCI enable ve Graphic integrated disable (ekran kartını ) yapmayı denedin mi tabi bu ayarlar varsa?
Takıldığın yer ekran kartıyla ilgili bi sıkıntı.

AHCI enable ve Graphic integrated disable (ekran kartını )yapmayı denedin mi tabi bu ayarlar varsa?
Takıldığın yer ekran kartıyla ilgili bi sıkıntı.

2. resimde Sata modu AHCI olarak görünüyor.. Graphic integrated resimlerden anlaşılmıyor ama varsa dikkatli olması lazım.. Benimkini kapatınca pc açılmadı.. BIOS pilini çıkartıp bios reset atmak zorunda kaldım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı