Lenovo z580 Mac OS X Mavericks Kurulumu

parrhesia

Kilopat
Daha fazla  
Sıfırdan temiz bir kurulum yapın, USB kextini yüklemeyin. Siz sistemi yükleyin, ben geri kalan kısmında size yardım ederim.

Sistem bilgilerini yazar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olleyyy:D @parrhesia :neo: Pekala, ben şimdi temiz kurulum yapacağım. Bu arada, şurada da anlatılmış ve dosyalar var benim cihazla da uyumlu mudur acaba..?

Bitti @parrhesia , Yükleme Başarısız Oldu hatası yazdı. Mac diskten başlatılamadı yazıyordu ve de. Partisyonu sildim diski onardım ve şimdi tekrar deniyorum ve bitmek üzere. Yaklaşık 4 dk.

Sistem:

• İşlemci Intel 3. Nesil Ivy Bridge Core i5-3230M İşlemci (3M Cache, 2.50 GHz, Turbo Boost ile 3.10GHz e kadar
  • HD4000 ve Nvdia630m Graphic Card
  • Atheros AR9485 Wireless Card
  • HM76 Yonga Seti (çipset)
  • İşlemci Cache 3MB L3
  • Bellek Tipi DDR3

2. Deneme de malesef başarısız. Sanırım Aynı disk üzerinde olan Windows 8.1'den dolayı. Bu yüzden 1TB diski tamamen silmem gerekiyor. Ardından önce Mac kurulumunu gerçekleştirmem gerekecek.

Evet o diğer bölümü de msdos olarak ayırmıştım. Biraz önce de sizin bağlantısını verdiğiniz linkten Windows 8.1 64bit kurulumunu da yaptım o bölüme.

Bu arada kuluma sadece, Clover Bootloader üzerindeki Options sekmesinden Graphics Ayarlarından Nvidia tikini kaldırıyorum, Intel olan Graphic sekmesini seçiyor, Fake ID: 0x01660004, ve biosload gibi en alttaki seçeneği de seçerek başarılı bir şekilde geçiyorum. Yani bu kısmı yapmadığım da zaten usb den boot edemiyor ve masaüstüne ulaşamıyorum. /Dipnot olarak söylemek istedim @Recep Baltaş

@Recep Baltaş bey Temiz kurulum yaptım ve sadece FakeSMC kurdum beklemedeyim.

Clover'ı Install Clover in the ESP seçeneğini seçerek yükleyin. Clover Configurator yükleyip sabit diskteki EFI bölümünü Mount edip yüklemeyi kontrol et. Ayrıca istersen USB bellekteki bootloader'ı doğrudan kopyalayabilirsin buraya.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı