Lenovo Y510P Ucuz ama iş gören soğutucu tavsiyesi

DgknGkdnz

Kilopat
Arkadaşlar Notebook'um Lenovo Y510p oyunlarda çok fazla ısınma oluyor. Boştayken bile ısınması oluyor. Bu yüzden bir Notebook Soğutucusu Almaya Karar Verdim. Elimde 50 tl var daha fazlasını bulamam. 50 TL'ye güzel ve sessiz bir soğutucu var mıdır? Linkleri atar mısınız? (Birçoğunuz 50 TL'ye alma dersiniz fakat durumum olmadıgı için. Öğrenciyiz sonuçta. )

Son düzenleyen: Moderatör:
TeknoBiyotik: Akasa Helix 20cm Fanlı Alüminyum 12"-17" Notebook Soğutucu + Kablosuz Mouse Hediye - Notebook Soğutucu - Notebook Aksesuar - Aksesuar & Yazılım
ak-nbc-31bk_icresim2.jpg
ak-nbc-31bk_icresim6.jpg

Yo 50 TL gayet yeterli bir rakam ancak leptop soğutucusu almadan önce bakımını yapmanız gerekir.
En son ne zaman termal macunu değiştirilip tozlardan arındırıldı?
Bakımını yapmadıktan sonra 50 liraya soğutucu almanın bir anlamı olmaz.

Ayrıca yük altında kaç dereceye çıkıyor sıcaklıklar? AIDA64 Extreme Edition indirip Bilgisayar - Algılayıcı aygıtından bakar mısın?

upload_2014-12-13_15-34-49.png

Bilgisayarı daha yeni açtığımdan dereceler budur 2 3 saat sonra tekrardan bir fotoğraf daha atıcagım yada oyun esnasında atacağım

Ve Daha dün termal macunu değiştirdim laptop'un ama bir fark olmadı kalitelide termal macun kullanıyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı