Lenovo Y520 ekranda çizgiler çıkması

tawsann

Hectopat
Selamunaleykum arkadaşlar laptopu yeni aldık ikinci el olarak lakın ekranda böyle çizgiler var. FurMark ile ekran kartı testı yapıyorrum bır problem cıkmıyor. Problem nedır bilen var mı?
Böyle küçük siyah şeritler var, ekran resminde de göreceksiniz. Genelde kırmızıya yakın renklerde cok bellı oluyor.
Lenovo Y520 iy GTX 1060 Max DS ekran kartına sahip laptop.
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile sürücüleri silip tekrar kurun.

DDU ile sürücüleri silip tekrar kurun.

dediklerini yaptım aynısnı ıntelıde nvdıa ekran karıtnıda tek tek kaldırım yukledım gene aynısı var bozuk olup omadıngı nasıl anlyabılrım ekran karıtnı fury testıdnen bır sey cıkmadı

Eki Görüntüle 948348

Izgara gibi sıyah çizgiler var ne yaptısaym düzelmedı bendebu Lenovo'nın i5 GTX 1050 olanı var böyle değil normal düz yanı ama bu i7 GTX 1060 da böyle çizgiler var anlamadım :(Eki Görüntüle 948350

Izgara gibi siyah çizgiler ekranınızla ilgili. Her ekranda olan bir şey. Ekrana ne kadar yakın bakarsanız o kadar görürsünüz. Aynı bilgisayar bende de var yakın bakınca ızgara çizgilerini görebilmek mümkün.

Izgara gibi siyah çizgiler ekranınızla ilgili. Her ekranda olan bir şey. Ekrana ne kadar yakın bakarsanız o kadar görürsünüz. Aynı bilgisayar bende de var yakın bakınca ızgara çizgilerini görebilmek mümkün.
resimlerde yakınlaştırma yapmadım ya tam ekrandan keserek aldım şöle paylasım hatta20210330_115643.jpgbu i5 gtx 1050 lenova dan cektııgm resim
20210330_115739.jpgbu da i7 gtx 1060 dan çektigim resim alttakı kırmızı sımgeden den belli oluyor sıyah cızgıler

Şu konuya bir göz atın derim.

Geri
Yukarı