Lenovo Y520 laptop yükseltme

Merthella

Hectopat
Makaleler
2
Bir tane daha 8 GB RAM eklersin veya 16x2 yapabilirsin bütçene göre değişir. Y520'de 1 tane M2, 1 tane SATA 3 yuvası var. Muhtemelen SATA 3 yuvasında HDD takılı. M2 yuvasına güzel bir M2 SSD takarak hızlandırabilirsin. Onun haricinde upgrade edebileceğin bir seçenek yok.

Bunun i7 7700hq ve 1050ti olanını kullanıyorum. 2x16 kingston 2400MHz ram taktım bir de Crucial P1 1TB Nvme SSD taktım gayet güzel oldu.

Bir tane daha 8 GB RAM eklersin veya 16x2 yapabilirsin bütçene göre değişir. Y520'de 1 tane M.2, 1 tane SATA 3 yuvası var. Muhtemelen SATA 3 yuvasında HDD takılı. M.2 yuvasına güzel bir M.2 SSD takarak hızlandırabilirsin. Onun haricinde upgrade edebileceğin bir seçenek yok.

Bir sorunvar RAM 2x4.

Eğer bütçen varsa 2 tane 8 GB al. Bütçen yoksa bir tane 8 alayım 8+2 olsun gibi bir işe girişme sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek.

Ona var bütçem Allah'a şükür ya da yeni sistem toplaya bilme ihtimalimde var 7000TL sizce upgrade mi edeyim yoksa yeni masaüstümü topliyim önerbileceginiz toplama bir PC var mı?

Ona var bütçem Allah'a şükür ya da yeni sistem toplaya bilme ihtimalimde var 7000TL sizce upgrade mi edeyim yoksa yeni masaüstümü topliyim önerbileceginiz toplama bir PC var mı?

Hocam bu sistemi upgrade edeceğinize, masaüstü bilgisayar toplamanız çok daha mantıklı olur. Foruma bütçenizi belirterek yeni bir konu açarsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı