Lenovo Y520 vs Monster Tulpar T5 V18.1

Çözüm
Aradaki fiyat farkına bakınca Monster kat kat daha iyi ama kasa kalitesi sıkıntı çıkartır belki senin için Monster'in. Benim önerim Monster alıp dikkatli kullanman ve özelliştirmelerden 8 GB RAM, 1 TB HDD eklemen. Bir de vakumlu soğutucu al. 7. nesil ve 8. nesil işlemci arasında fark var.
*Mesaj Silindi* :)
Aradaki fiyat farkına bakınca Monster kat kat daha iyi ama kasa kalitesi sıkıntı çıkartır belki senin için Monster'in. Benim önerim Monster alıp dikkatli kullanman ve özelliştirmelerden 8 GB RAM, 1 TB HDD eklemen. Bir de vakumlu soğutucu al. 7. nesil ve 8. nesil işlemci arasında fark var.

*Mesaj Silindi* :)

Çözüm
Lenovo'da bu serinin klavyesi hakkında baya şikayet dönüyor forumlarda. 30 kişi aldıysa galiba 20'si bu sorunu yaşıyor ama şans işi kronik sorunu dışında kaliteli bir marka uzun yıllar götürebilir. Tulpar serisi hakkında da biraz araştırma yaptım; 8. nesil olması iyi bir avantaj, birkaç eklemeyle daha iyi hale gelebilir lakin ömrü uzun olur mu bilemem, o kadar iyi tanıdığım söylenemez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı