Başarılı Kurulum Lenovo y560 Yosemite

Ekran kartı ATI Radeon 5730: Çalışıyor.
Ar9285 wifi: Çalışıyor.
Sleep mod= kapatıldı: Çalışmıyor.
Bluetooth: Çalışmıyor.
Apple Store'a giriş yapıldı.
Açma tusuna bastığımda ilk seferde açılıyor 2 saniye sonra geri kapanıp açılıyor. (Bu neden kaynaklanıyor bilemedim. Cevaplarınızı bekliyorum.)
HDD' den boot etme olayını forumdan boot01h dosyasıyla hallettim. Araştırabilirsiniz. Teşekkürler Technopat.

Ekran kartı ATI Radeon 5730: Çalışıyor.
Ar9285 wifi: Çalışıyor.
Sleep mod= kapatıldı: Çalışmıyor.
Bluetooth: Çalışmıyor.
Apple Store'a giriş yapıldı.
Açma tusuna bastığımda ilk seferde açılıyor 2 saniye sonra geri kapanıp açılıyor. (Bu neden kaynaklanıyor bilemedim. Cevaplarınızı bekliyorum.)
HDD' den boot etme olayını forumdan boot01h dosyasıyla hallettim. Araştırabilirsiniz. Teşekkürler Technopat.
Nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok seviniriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bence uğraşmayın. Amacımız işimizi görmek değilmi sağlıklı şekilde işlerimizi halledelim. Farklı farklı alternatiflerle sorunlarla uğraşmayın Windows ise Windows, macOS ise macOS devam edin. Keyfi heyecan aramıyorsanız.

Kardeşim bence uğraşmayın amacımız işimizi görmek değilmi sağlıklı şekilde işlerimizi halledelim farklı farklı alternatiflerle sorunlarla uğraşmayın windows sa windows macos sa macos. Devam edin. Keyfi heyecan aramıyorsanız.
Hep cahil kalalım, yeniliklere ayak uydurmayalım yani. Emredersiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı