Lenovo Y920 alınır mı?

Msi tavsiye ederim. Çünkü ekran 120Hz-3ms. Online oyun oynayacaksanız tepkime süresi sizin için önemli bir etken.

Merhaba arkadaşlar.
10.000 TL bütçede laptop ararken Lenovo Legion Y920 17IKB 80KW000EUS Gaming Notebook bu adresteki sitede 3.000 lirayı aşkın bir indirim olduğunu gördüm. Özellik bakımından ve Lenovo kalitesiyle sizce alınabilir bir laptop mu? Önerilerinizi bekliyorum.
Dostum ben gidip incelemiştim fakat o zaman fiyatı 13000 TL idi. Bence fiyatı uygun ama ben Alienware tercih ederdim kişisel olarak. MSI da çok iyi fakat SSD 128 GB. Bu arada Lenovo da çok iyidir aklında bulunsun. ;)

O kadar bütçeniz varsa beklemenizi öneririm. Yeni nesil işlemcili laptoplar seçmeniz daha iyi olacaktır. 6 çekirdeğin avantajı yüksek olacaktır. Beklemenizi öneririm.

Alınır Alienware ile seçim yapacaksanız bu zevkten dolayı olur ama Lenovo ürünleri gerçekten sağlamdır Alienware kullanmadığım için yorum yapamam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı