Lenovo Z50-70 Güncel Oyunlardaki Performansı Nasıldır?

@muratsahin9 Kardeşim 880M 970M 980M gibi ekran kartları olmadığı sürece bir laptopta ben 2-2.5 GB VRAM'den fazla kullanabilceklerini düşünmüyorum. Benim kendi GTA 5 benchmarkıma bak koyuyorum bu ayarlarda zaten oynatmayacak 860M yada 960M ve bu ayarlara rağmen 2.5 GB VRAM kullanmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunuda internetten buldum 960M'in aynı ayarlarda 1-2 tanesi farklı performansı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dostum 960m ve 860m aşşağı yukarı aynı performansda değil mi?

@muratsahin9 O yüzden 960M'in videosunu attım, az bir miktar daha iyi 960M. Ona rağmen verdiği performansı görüyorsun. Ortalama kullanacağı zaten 1.5-2gb arası olacak 960 yada 860M'in boşuna 4GB almaya uğraşma.

üü
Bu sana fikir verir.

Karar verdim herşey babama bağlı eğer 3200-3300 TL ye ikna edersem monster alıcam biraz düş derse bimeks mediamarkt vatan a felan bakıcam kafama yatanı alıcam artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı