Lenovo Z50-70 Oyun Performansı

Schatz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 2 ay önce Lenovo Z50-70 aldım ve o fiyata daha iyi bir bilgisayar da bulamamıştım. (2150 TL şu anki fiyatı 3200'lerde.) Seçeneklerim sadece laptoptu ve kaçamadan da işlemcide u serisine kaldım :) Kısacası sistemim:

İ5 4210U Max. 2.7gHz
8 GB DDR3 Ram
4 GB GT 840M

Ben bazı oyunları oynadım ve aldığım sonuçlar iyiydi. Mesela watch dogsta ultra-high arası bir ayar çekmiştim özelliklere göre ve 60-70 fps arası almıştım. League of legends'ta 160 fps alıyorum vs. ama denemediğim oyunlar var ve bu bilgisayar yeni nesil oyunlarda nasıl bir performans gösterir merak ediyorum yani sizin bu laptobun performansı hakkındaki performans fikriniz neler? Herhangi bir şekilde performansını da arttırabilir miyim ? Teşekkürler.

Watch Dogs ultra 60-70 fps imkansız o kartla. Çözünürlüğünüz 800X600 mü ?

Benim ekran kartım GT 740m. Ve bu kart 840m'den çok az daha performanslı bir kart olduğuna rağmen Watch Dogs'u Low-Medium arasında oynadım arkadaş sanırım başka oyunla karıştırdı. :cool:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı