Lenovo Z50 75 Counter-Strike 1.6 Kasma Sorunu

CS de yada half lifede 640-480 oynamanı tavsiye ederim.İster bilgisayarında gtx-1080 olsun donma sorunu olabiliyor. oyun ayarlarında video sekmesine gel oradaki sofware kısmını renderer yap. Ekranı ise widescreen yap düzelir. Benim ayarlarım öyle bir sorunum yok donma fps gibi.

CS de yada half lifede 640-480 oynamanı tavsiye ederim.İster bilgisayarında gtx-1080 olsun donma sorunu olabiliyor. oyun ayarlarında video sekmesine gel oradaki sofware kısmını renderer yap. Ekranı ise widescreen yap düzelir. Benim ayarlarım öyle bir sorunum yok donma fps gibi.
Denedim bu seferde oyun hiç açılmadı.

Bilgisayarın performans modunda olup olmadığı, fişe takılı olup olmadığı, arka planda çalışan uygulamaların yoğunluğu fps'yi etkileyebilir.
Arka planda iç bir şey açık değil.

Windows update açık olabilir, win7 de arka planda çok ram kullanımı yapabiliyor. Benim bilgisayarımdaki donmalar o yüzden olmuştu bir de onu deneyin. Görev yöneticisinde svchost.exe ona karşılık geliyor win7 de. Kapatmak için hizmetlerden windows update devre dışı bırakmayı ardından durduru deneyin.

Windows update açık olabilir, win7 de arka planda çok ram kullanımı yapabiliyor. Benim bilgisayarımdaki donmalar o yüzden olmuştu bir de onu deneyin. Görev yöneticisinde svchost.exe ona karşılık geliyor win7 de. Kapatmak için hizmetlerden windows update devre dışı bırakmayı ardından durduru deneyin.
BenWin 10 kullanıyorum. Update var ama kapattım.
İsterseniz FPS düşük videosunu atabilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı