Lenovo Z500 gt740m ekran kartı değişimi

selaam16

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce lenovo z500 laptop aldım ve bu laptopun ekran kartının değişip değişmediğini öğrenmek istiyorum.

Bu laptopa üst model bir ekran kartı takılabilir mi?

Ekran kartı GT740M.

Recep bey merhabalar. Konuyu tekrar nüksetme olacak ama benim bilgisayarımın sistemi de ne yazık ki bu ekran kartı ile donatılmış. External bir şekilde ekran kartı kullanabileceğimi düşünmekteyim. En azından piyasadaki ideal bir ekran kartı ile birlikte bu elektronik mühendisliği okuyan fakir ama gururlu kardeşine, ekran kartı external parçaları ile birlikte tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Elimden geldiğince toplayıp bu ekran kartı bileşenlerini bilgisayarıma taktırmak istiyorum. İşlemi tarsusta tanıdığım güvenilir birisine yaptıracağım. Daha önce içinde harddisk bölmesine Samsung Evo 512 GB SSD taktırıp, üstüne -DVD çalışmadığı için söktürüp- 1TB harddisk attırmıştım. Bunları da sizin tavsiyelerinizi dikkate alarak yapmış ve çok memnun kalmıştım. Yardımcı olursanız dünyanın en mutlu insanı olacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı