LENOVO Z500 nasıldır?

• Konuyu başlatan fabulla
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 902
F

fabulla

Ziyaretçi
Arkadaşlar notebook almaya karar verdim. Amerika'dan arkadaşım gelirse ondan isteyebilirim. Ben bu modeli düşünüyorum VATAN COMPUTER - LENOVO - Z500 NOTEBOOK CORE . Amaç televizyona hdmi ile bağlantı yapıp küçük oyunlar oynamak ve film izlemek vs. Ama daha yüksek oyunları orta ayarlarda sıkıntısız oynatabilirse iyi olur. Son olarak yukarıdaki lenovo ileride temizlik, soğutma, bozulma gibi durumlarda sıkıntı yaratır mı ?Teşekkürler.

Bu bütçeye böyle bir makine güzel ama para biriktirip daha iyi bir model olan MSI almanı tavsiye ederim oyun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar notebook almaya karar verdim. Amerika'dan arkadaşım gelirse ondan isteyebilirim. Ben bu modeli düşünüyorum VATAN COMPUTER - LENOVO - Z500 NOTEBOOK CORE . Amaç televizyona hdmi ile bağlantı yapıp küçük oyunlar oynamak ve film izlemek vs. Ama daha yüksek oyunları orta ayarlarda sıkıntısız oynatabilirse iyi olur. Son olarak yukarıdaki lenovo ileride temizlik, soğutma, bozulma gibi durumlarda sıkıntı yaratır mı ?Teşekkürler.

Bir oyuncu laptop'u olmadığı için oyun oynarken biraz ısınacaktır. Ama yinede film izlemek, küçük oyunlar oynamak için iyi bir seçim. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı