LENOVO Z510 1TB+8GB SSHD format nasıl atılır?

Sistemin kendi oluşturduğu bölümlerden biridir. Onu kafaya takmayın. Eğer diskinizde önemli bir veriniz yoksa tüm bölümleri silip tertemiz atın formatı.
Adsız.png

Benim bölümlendirme bu şekilde. Bölümlerimizin farklı olması kafanızı kurcalamasın bende recovery yok ve Windows 10 kurulu bölümlerimiz ondan dolayı farklı.

Son düzenleme:
Sistemin kendi oluşturduğu bölümlerden biridir. Onu kafaya takmayın. Eğer diskinizde önemli bir veriniz yoksa tüm bölümleri silip tertemiz atın formatı.
Eki Görüntüle 93143

Benim bölümlendirme bu şekilde. Bölümlerimizin farklı olması kafanızı kurcalamasın bende recovery yok ve Windows 10 kurulu bölümlerimiz ondan dolayı farklı.

Anladım sağolun yardımlarınız için iyi günler.

Sorun olacak bir durum yok. SSHD'nin SSD olmadığını öğrendim. Sonra gittim SSD aldım. Windows 8 'i ilk yüklediğimde 17 snde açıldığı olmuştu. SSD'den sonra 5 sn de açılıyor.
SSD' yi tam olarak nereye taktınız? Harddiski söküp onun yerine mi taktınız yoksa DVD sürücüsünü çıkartıp onun yerine mi taktınız?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı