Lenovo Z510 Hackintosh Clover sorunu

Sistemi açabildim. Şuan 4. mesajda bahsettiğiniz kısma başlayacağım. Fakat el capitan olanını indir demişsiniz. Benim sistemim yosemite. Bir sıkıntı olur mu?

Sistemim açıldı ekran kartını rehbere göre yaptım olmadı başka config.plist yükledim yine rehberde olan o da olmadı. İntel hd graphics 4600 4mb olarak gözüküyor. Ayrıca sistemi cpus=1 komutu olmadan açamadığımı farkettim. Ne gibi bir işlem yapabilirim ?

Yeniden merhaba söylediklerinize cloverda tıklamaya calıstım fakat hepsi yoktu. Olanlara tıkladım, eski model cloverda da yoktu. Olanlarla denedim fakat açılmadı sistem yine. Fotoğraf yüklüyorum takıldığı yeri.

image.jpeg

verdiğim rehberde bir de kext vermişim. Onu indirip dene. Ayrıca USB / EFI / Kexts klasörü içinden NullCPU dışındaki kextlerin yedeklerini aldıktan sil, birde oyle dene. BIOS ayarlarına dikkat et ayrıca.

Hiç açılmıyor. Boot args felan hersey sıfırlandı nasıl olduysa. Teşekkür ederim ilginiz ve yardımınız için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı