Çözüldü Lenovo z570 Mac OS X ALC272 ses kartı sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eylmz1986

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli İzmit
Daha fazla  
Meslek
Bankası
Merhaba Arkadaşlar,
Maverciks kurulumunu başarılı bir şekilde yaptım.

Wifi,Grafik Kartı Her şey tamam, sadece ses kartı kaldı.

Google'da yüklemediğim kext vb kalmadı ve ne yazık ki sesi yapamadım.
Mac sevdamdan vazgeçmeme az kaldı yardımlarınız lütfen.

Ses kartı
ALC272X Realtek High

Sistem anakartı Resimde yer almaktadır.

Notebook
Lenovo z570

Untitled-1 copy.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Butum surumlerini tek tek denedim. Her denemeden sonra yeniden baslattim olmadi. Sonra bi kaynaktan disk izinlerini onarmami soylediler, onuda yaptim olmadi. Yardimlariniz lutfen ve sizin rehber videonuzdaki gibi sistem hizli acilmiyor. Uc dk suruyor bunun sebebi ne olabilir ?

Bahsettiginiz eki denecegim simdi. -v ile baslattigimda bir takilma olmuyor ki sadece siz rehberde bahsettiginiz gibi bluethoot kisminda biraz bekleme oluyor.

Kemal Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederim :) Wifi yi harici ile hallettim olmadı artık bunu da alacam. Usb port sayım az coğaltıcı taktığımda mac os ta çalışır mı?

Kemal Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederim :) Wifi yi harici ile hallettim olmadı artık bunu da alacam. Usb port sayım az coğaltıcı taktığımda mac os ta çalışır mı?
Çoğaltıcı çalışır. Çoğaltıcının kablosu çok uzun ise taktıklarınızın bazıları çalışmayabilir. Bu arada bazı USB donanımlar çoğaltıcı ile çalışmayabilir.

Çoğaltıcı çalışır. Çoğaltıcının kablosu çok uzun ise taktıklarınızın bazıları çalışmayabilir. Bu arada bazı USB donanımlar çoğaltıcı ile çalışmayabilir.

Teşekkürler deneyeceğim.
Allah a emanet bir iş olacak :)

Güle güle kullan. Konuyu çözüldü diye şimdiden raporlayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı