Lenovo z580 Dizüstünü değiştirmeli miyim?

kemaltahir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce lenovo z580 aldım son 1 taksit kaldı. Şimdi aklıma daha iyi laptoplar giriyor şöyle daha iyi daha güçlü olan. Çok oyun oynayan biri değilim film, photoshop, internet gibi amaçlar için kullanırım daha çok aleti. Sizce bu laptobu satıp daha iyisini almanın bir mantığı var mı aslında memnunum ve her işimi görüyor; ama bir yandan da msi ge serilerine gözüm takılıyor siz olsaydınız ne yapardınız?

Ya gerçekten fuzuli birşey. Şimdi ben sana bunları diyorum ama aldıktan sonra anlayacaksın fuzuli olduğunu. Zaten senin ihtiyaçlarına göre seni idare edecek bir laptopun var. Sana tavsiyem hiç bulaşma.

Şimdi aklıma o da takılıyor msi ge serisi alsam ne gibi bir fark görebilirim ki farkı ancak masaüstü alırsam görürüm ama onuda şimdi düşünmüyorum.

Şimdi aklıma o da takılıyor msi ge serisi alsam ne gibi bir fark görebilirim ki farkı ancak masaüstü alırsam görürüm ama onuda şimdi düşünmüyorum.

İlk önce bütçeyi söylerseniz, modeline göre, gider 2500 TL dersiniz GE60 öneririm, bakarız seninki mi? GE60 mı? Performanslı. İlk önce bütçeyi söyleyin.

Dizüstünden çabuk sıkılıyor insan. Biosu kısıtlı donanıma elleyemiyorsun ekran kartı değiştiremiyorsun yetmediği yerde overclock yapamıyorsun vs vs...

Alırsam bunu satıp öyle alırım o da 2500 TL ye kadar en fazla.

- - - Güncellendi - - -

2500 tl'ye alacağım bilgisayarla benim laptop arasında ne gibi farklar vardır?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı