Lenovo Z580'e GTX680M Takmak

• Konuyu başlatan polatxp635
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz forumda XP önerenleri dövüyoruz...
Şaka bir yana XP kesin çözüm diye bir şey yok. Sen adamı 2012'nin teknolojisinden alıp 10 yıl öncesinin teknolojisini öneriyorsun. Bu sorunu nasıl çözecek sence ? :)

Denenmiş bir şey dostum. Ben denedim önceki bilgisayarımda. Bilgisayarımın özellikleri: İntel Core İ3 2,1 GHZ, 4 GB Ram 1333 mhz, Nvidia Geforce 410M, 500 GB HDD 5400 RPM. XP kurdum bilgisayara canavar gibi. Antivirüs yüklememe rağmen kasmıyor. Şimdiki Win 8'li bilgisayar ise : Lenovo Z580, İntel Core İ5 2,5 GHZ Turbo Boost ile 3,1 GHZ, 8GB Ram 1600 mhz, Nvidia Geforce GT 635M, 1TB HDD 5400 RPM. Win 8 olan çok donuyor. Win XP'li olan PC ise resmen uçuyor. Öyle kafana göre konuşmayacaksın. Şimdiki bilgisayara XP kursam herhalde emniyet kemeri takmam gerekecek.:cool::matrix:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmeden konuşmak deyimi sen kendinde aradın mı hiç ? Adam akıllı temiz bir Windows 8 işletimi çok rahat bir biçimde Windows 7'yi dahi geride bırakır. Hepsinden geçtim, Windows 8 en güncel işletim sistemidir. Sen XP'de XP diyorsun da, şimdiki nesilde çıkan oyunların çoğu XP'de çalışmıyor bile! Hem o 8 GB'lık RAM'in 3.5 GB'ını destekliyor daha o çok övdüğün XP.

İstersen şu linke gir bakalım dostum benim. Win 8,Win7 ve Win XP kapışması

Kod:
http://www.chip.com.tr/forum/iste-win-8-vs-xp-vs-win7-kapismasi_t237235.html

Denenmiş bir şey dostum. Ben denedim önceki bilgisayarımda. Bilgisayarımın özellikleri: İntel Core İ3 2,1 GHZ, 4 GB Ram 1333 mhz, Nvidia Geforce 410M, 500 GB HDD 5400 RPM. XP kurdum bilgisayara canavar gibi. Antivirüs yüklememe rağmen kasmıyor. Şimdiki Win 8'li bilgisayar ise : Lenovo Z580, İntel Core İ5 2,5 GHZ Turbo Boost ile 3,1 GHZ, 8GB Ram 1600 mhz, Nvidia Geforce GT 635M, 1TB HDD 5400 RPM. Win 8 olan çok donuyor. Win XP'li olan PC ise resmen uçuyor. Öyle kafana göre konuşmayacaksın. Şimdiki bilgisayara XP kursam herhalde emniyet kemeri takmam gerekecek.:cool::matrix:

Öncelikle üsluptan dolayı bir gün ceza aldın. Bilmişlik taslamanın bir alemi yok. XP 10 sene önce çıkmış çöp bir işletim sistemidir. Desteklemediği teknolojileri burada yazdık, okuyabilirsin.

https://www.technopat.net/forum/diger-windows-surumleri/9550-neden-windows-xp-kullanmamaliyiz.html

İstersen şu linke gir bakalım dostum benim. Win 8, Win7 ve Win XP kapışması

Kod:
http://www.chip.com.tr/forum/iste-win-8-vs-xp-vs-win7-kapismasi_t237235.html

Yapılan teste baktım. Bilgisayarın B'sinden ve işletim sistemi mimarisinden habersiz birisi yapmış. CHIP forumları düzgün bir yer olsaydı hala orada olurduk. Hala CHIP forumunda takılan varsa da tavsiyem gerçek bilginin adresi olan Technopat'a yönelmeleridir. Buradan kimsenin size 10 yıllık, yeni teknolojilerden mahrum bir işletim sistemini önerdiğini göremezsiniz.

Yapılan test de cep telefonlarından benchmark çalıştırmak kadar konudan uzak bir test... Boş boş gereksiz şeyleri burada paylaşmayın. Vakit kaybı.

Yeni dizüstü alıncaya kadar XP mahrumum .:D Bana göre Windows 8 masaüstü bilgisayarımda var XP ye bin basar. O arkadaş yazık etmiş bilgisayara 8GB veya 1GB olsa direk Windows 8 kurarım.:D

Windows XP'li pc uçuyor. Çünkü çalıştıracak dosya bulamıyor. Ondan olabilir mi?

Şöyle bir yorumu var Evrim ile ilgili bir paylaşıma:

Allah işte öyle şeyler göndererek yoldan çıkmışları iyice yoldan çıkartıyor.Maymunuda bilerek yaramıştırki insanlar kendi rızalarıyla Allaha iman etsinler diye.Yoksa maymun hikaye.İnege taparlar acıkınca keserler yerler.Puta taparlar helvadan put yaparlar acıkınca yerler.Kafalarına sinek konar 8 9 kişi bir sinekle baş edemez sonra büyüklük taslarlar.Allahın yolundan çıkan Allah yoluna iletmezse kimse onu doğru yola döndüremez.
Kuranda ALlah şöyle buyurdu.

2. Sure (Bakara Suresi), 213. Ayet
İnsanlar tek bir ümmetti. Allah, müjdeciler ve uyarıcılar olarak peygamberler gönderdi ve beraberlerinde, insanların anlaşmazlığa düştükleri şeyler konusunda, aralarında hüküm vermek üzere kitapları hak olarak indirdi. Kendilerine apaçık âyetler geldikten sonra o konuda ancak; kitap verilenler, aralarındaki kıskançlık yüzünden anlaşmazlığa düştüler. Bunun üzerine Allah iman edenleri, kendi izniyle, onların hakkında ayrılığa düştükleri gerçeğe iletti. Allah dilediğini doğru yola iletir.

Böyle insanlarla tartışmaya bile girmekten kaçınıyorum. Herif daha kendi aydınlanamamış, bizi mi aydınlatacak. Şakirt.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı