Lenovo Z580'e Windows 11 kurdum!

Hayırlı olsun peki optimizasyon stabillik durumu nasıl? Isınma vs. gibi bir durum var mı? Bu arada klavye için maddi durum yeterliyse yeni bir klavye alınabilir çok problem değil. 😁 Ben 9yıla rağmen halen Z580 kullanıyorum ve klavyemdeki harfler silinmeye başladı ve bir klavye alıp kenara koydum, klavyesi ömrünü tamamlayınca değiştirip devam edeceğim 😂😂

Hayırlı olsun peki optimizasyon stabillik durumu nasıl? Isınma vs. gibi bir durum var mı? Bu arada klavye için maddi durum yeterliyse yeni bir klavye alınabilir çok problem değil. 😁 ben 9yıla rağmen halen Z580 kullanıyorum ve klavyemdeki harfler silinmeye başladı ve bir klavye alıp kenara koydum, klavyesi ömrünü tamamlayınca değiştirip devam edeceğim 😂😂

Hocam Windows 10'dan daha iyi geldi bizim eski bilgisayara vallahi beğenedik de kullanıyoruz bakalım.

Merhaba. 2012'de satın almış olduğum bilgisayara denemek amacı ile Technopat'ta bulunan TPM 2.0 hatasını kaldıran DLL'yi ayarlayarak kurulum yaptım. En son Windows 10 Insider'dan çok daha iyi çalıştığını söyleyebilirim. Tek sıkıntımız yüzde 100 şarj varken alt kısım yüklenmiyor. Şarjdan çıkarıp cihazı açıyoruz, sonra geri takıyoruz, sorunsuz çalışıyor. Soruları olanlara cevap verebilirim. Herkese iyi forumlar.

Eki Görüntüle 1090740
Nasıl kurduğunuzu söyler misiniz acaba. Bilgisayarlar hakkında pek bir şey bilmiyorum açıkçası. Ah bir de bu bilgisyarda lol gibi oyunlar oynanabiliyor mu? Sistem gereksinimleri vs

Geri
Yukarı