LENOVOV15 G4 Intel Core I5-12500H laptop nasıldır?

mtalhabal

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Oynatmaz. Oyun için düşünüyorsanız o bütçeye anca bu bakılabilir.

Yok hocam oynatmaz ekran kartı yok laptopda.

Düşük ayarlarda veya orta ayarlarda falan oynatmaz mı internette internetten falan video baktım düşük ayarlarda falan RDR 2 de 35 FPS veriyor.
Laptop çok ısınacak bunu da hesaba katın. 3 bin daha ekleyip daha iyi laptop almanızı öneririm oyun oynayacaksanız.

Şimdi baktım da laptop fiyatları iyice yükselmiş 3 bin daha ekleseniz yine de düzgün laptop yok en kötü 23 bine bulabildim.

Son düzenleme:
Laptop çok ısınacak bunu da hesaba katın. 3 bin daha ekleyip daha iyi laptop almanızı öneririm oyun oynayacaksanız.

Şimdi baktım da laptop fiyatları iyice yükselmiş 3 bin daha ekleseniz yine de düzgün laptop yok en kötü 23 bine bulabildim.

Isınması sıkıntı değil soğutucu da alacağım yanına laptop fiyatları çok artmış.

Soğutucu çok etkili olur mu bilmiyorum hocam, ayrıca dediğiniz laptopun harici ekran kartı yok, bu yüzden tek fanlı ve fan olmayan taraf ne yaparsanız yapın yük altında ateş gibi olucak.

Soğutucu çok etkili olur mu bilmiyorum hocam, ayrıca dediğiniz laptopun harici ekran kartı yok, bu yüzden tek fanlı ve fan olmayan taraf ne yaparsanız yapın yük altında ateş gibi olacak.

Peki bu nasıldır bunun ekran kartı var 610M.

Peki bu nasıldır bunun ekran kartı var 610M.
Attığınız linkteki laptopunda ekran kartı yok hocam. Dahili ekran kartı var, önceki attığınızda da dahili ekran kartı vardı. Bunlarda ekran kartları işlemci içine gömülü, bu yüzden güçlü değiller. Oyun için yetersizler.

Hocam sizin maximum çıkabileceğiniz fiyat bandı nedir ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

Attığınız linkteki laptopunda ekran kartı yok hocam. Dahili ekran kartı var, önceki attığınızda da dahili ekran kartı vardı. Bunlarda ekran kartları işlemci içine gömülü, bu yüzden güçlü değiller. Oyun için yetersizler.

Hocam sizin maximum çıkabileceğiniz fiyat bandı nedir ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

Bir de şuna baksanız oyunlarda falan performansı fena değil
17-18 k

Yeni konular

Geri
Yukarı