Letgo 300 TL R7 250 ilanı dolandırıcı mı?

Hocam 650-700'e temiz GT 1030 bulunuyor zaten.
O varken onu almazdım lakin idarelik bir şeyler arıyorum biraz da.
Aynen 300 liralık olan ilanla kıyaslanamaz zaten, normal olan 2. el fiyatlandırmasının 650-700 olduğunu duyunca onunla kıyaslamak istedim. Bu arada 300 liraya bu kart size uygunsa param güvende ile satın almak alıcı açısından en güvenilir yöntem

Hocam uygun ama çok ucuz.
Dolandırılmasam bile kart 2 haftaya pert olursa diye şüpheleniyorum.
Muhtemelen bu kartı kafede kullanılmıştır ardından sistem yükseltmesi yapıp bu kartını da elden çıkartmak istemiştir. Bunu göz önünde bulundurun. Ayrıca o ilandaki yazdığı açıklamayı es geçin, zaten uzun kullanım sonrasında toz tutmuş bile fotoğraflarda anlaşılıyor. Dediğim gibi ilan sahibi izin veriyorsa derin bi' testten geçirin idarelik kullanmak isterseniz bile. Sonuçta para vereceksiniz.

Muhtemelen bu kartı kafede kullanılmıştır ardından sistem yükseltmesi yapıp bu kartını da elden çıkartmak istemiştir. Bunu göz önünde bulundurun. Ayrıca o ilandaki yazdığı açıklamayı es geçin, zaten uzun kullanım sonrasında toz tutmuş bile fotoğraflarda anlaşılıyor. Dediğim gibi ilan sahibi izin veriyorsa derin bi' testten geçirin idarelik kullanmak isterseniz bile. Sonuçta para vereceksiniz.

Hocam öyle sanırım.
Diğer ilanlara baktım ve PlayStation ve koltuğunu, içecek dolabı falan sattığını gördüm.

Yani dediğiniz doğru.
Sorum şu, bu kart çabuk bozulur mu?

Hocam uygun ama çok ucuz.
Dolandırılmasam bile kart 2 haftaya pert olursa diye şüpheleniyorum.
O ihtimal ikinci elde her zaman var maalesef. Ve benim düşünceme göre ikinci el en satın alınmayacak ürünler arasındadır ekran kartı. Örneğin r7 250 çok eski kart, 2013'te çıkmış galiba, kim bilir üretimi kaç yılında durduruldu. 2017 varsaysak ve 2017'deki en son üretilen r7 250'nin bu olduğunu varsaysak bile, 4-5 yıllık eskimişlik ile gelicek olan bir kart bu ve bi de en iyi ihtimalleri varsaydık. Eskimiş gpu kaçınılmaz bir şekilde daha çok ısınır, daha çok bozulma potansiyellidir. Ve diğer bir etken de mining diye bir olgu olduğu sürece bu kartların kullanım ömrünün aşırı azaltılmış olması da kenarda bir ihtimal. Yani satın alma fikrinizi köreltmek istemem ama fikrimi söylemek istedim. Ürün ekran kartıysa sıfır alınması en baş ağrıtmayacak şey

O ihtimal ikinci elde her zaman var maalesef. Ve benim düşünceme göre ikinci el en satın alınmayacak ürünler arasındadır ekran kartı. Örneğin r7 250 çok eski kart, 2013'te çıkmış galiba, kim bilir üretimi kaç yılında durduruldu. 2017 varsaysak ve 2017'deki en son üretilen r7 250'nin bu olduğunu varsaysak bile, 4-5 yıllık eskimişlik ile gelicek olan bir kart bu ve bi de en iyi ihtimalleri varsaydık. Eskimiş gpu kaçınılmaz bir şekilde daha çok ısınır, daha çok bozulma potansiyellidir. Ve diğer bir etken de mining diye bir olgu olduğu sürece bu kartların kullanım ömrünün aşırı azaltılmış olması da kenarda bir ihtimal. Yani satın alma fikrinizi köreltmek istemem ama fikrimi söylemek istedim. Ürün ekran kartıysa sıfır alınması en baş ağrıtmayacak şey
Hocam yazın sistem değişecek para harcamak istemiyorum.
R7 240 alacaktım ama bunu gördüm şans eseri.
Ben R7 240 alıp yoluma bakayım, kafam daha rahat olsun bence.

Yalnız o kartın desteği kesildi ha bilginiz olsun.

Hocam yazın sistem değişecek para harcamak istemiyorum.
R7 240 alacaktım ama bunu gördüm şans eseri.
Kesin bir şey söylenemez ama yaza kadar diyorsanız süre aralığı kısa, o kadar sürede bir şey olmayacağına ihtimal verip alınabilir, karar sizin

Yalnız o kartın desteği kesildi ha bilginiz olsun.
Farkındayım hocam.

R7 240 giriş seviyesi bir kart günlük kullanım için yeterli gibi.
Son sürüm olmasa da bir süre idare edecektir.
Kesin bir şey söylenemez ama yaza kadar diyorsanız süre aralığı kısa, o kadar sürede bir şey olmayacağına ihtimal verip alınabilir, karar sizin
"Yüz yüze satış yapıyorum. Bu namussuzlar ülkesinde sen, nasıl bana güvenmiyorsan, bende sana güvenmiyorum."

Hayal oldu :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı