Letgo Dolandırıcısı

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Her gün bunlardan 10-15 tane görüyorum, arkadaşın hesabındaki yorum yapan arkadaşı uyardım ve EFT işlemini iptal etti fakat bu şahıs halen dolandırıcılık yapmaya devam ediyor. Ürünü görmeden Letgo üzerinden EFT sonrası kargo şeklinde ürün almayın, ben alış-veriş bu şekilde yaparım fakat artık kazık yemekten bir dolandırıcıyı saniyesinde anlayabiliyorum, altın kural konumu İstanbul gir, Antalya'dayım de ve parayı at kargo diyerek kandır ve engel. Kimse Antalya'da olup konumunu İstanbul girmez.

Dolandırıcımız;

Her gün bunlardan 10-15 tane görüyorum, arkadaşın hesabındaki yorum yapan arkadaşı uyardım ve EFT işlemini iptal etti fakat bu şahıs halen dolandırıcılık yapmaya devam ediyor. Ürünü görmeden Letgo üzerinden EFT sonrası kargo şeklinde ürün almayın, ben alış-veriş bu şekilde yaparım fakat artık kazık yemekten bir dolandırıcıyı saniyesinde anlayabiliyorum, altın kural konumu İstanbul gir, Antalya'dayım de ve parayı at kargo diyerek kandır ve engel. Kimse Antalya'da olup konumunu İstanbul girmez.

Dolandırıcımız;

Şikayet edin.

600 liraya RX 580 alabileceğini düşünmemek gerekli.

Ayrıca letgo hesabı açmak acayip kolay.

Farklı ildeyseniz mutlaka Sahibinden GET alın ille de 2. el alacaksanız. Bence onu da yapmayın, aliexpressde bol sipariş almış, takipçi sayısı ve puanı yüksek, en az 4-5 yıllık mağazaların ürünlerinden sipariş verin.

Şimdi bununla ben iyi bir dalga geçeyim. Oltayı attım.

Dolandırıcımız;

Görev tamam hocam :D
Adsız.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı