Letgo ile ürün satın alırken dikkat edilmesi gerekilenler

adama söyle dava açıcam ver telefonu diye. eğer olmazsa letgo hesabından satışı varsa farke hesapla çağır biryere bir güzel dövelim izmirdeysen. birde polislerin çoğu... direk dava aç.
Söyledim dava açacağımı ama pek kaale almıyor gibi. Ordu'dayımda üniversiteye geçmeden aklımda ona benzer bi plan var. :D
Bisiklet ne oldu? Yaptırdınız mı?
Duruyor öyle apartmanda sonradan pek sıkıntı çıkmaması için aldığım gibi kamera karşısına kilitlemiştim. Ben sana verdiğimde böyle sağlamdı sen bozdun tarzı muhabbetlere dahil olmamak için.

Söyledim dava açacağımı ama pek kaale almıyor gibi. Ordu'dayımda üniversiteye geçmeden aklımda ona benzer bi plan var. :D

Duruyor öyle apartmanda sonradan pek sıkıntı çıkmaması için aldığım gibi kamera karşısına kilitlemiştim. Ben sana verdiğimde böyle sağlamdı sen bozdun tarzı muhabbetlere dahil olmamak için.

Bazı şeyleri adalet çözmüyor gerçekten hele böyle bir şey umurlarında olmaz. Adamı döv telefonunu falan al senin ürün gelince geri takasa çık laftan anlamıyor belliki.

Bazı şeyleri adalet çözmüyor gerçekten hele böyle bir şey umurlarında olmaz. Adamı döv telefonunu falan al senin ürün gelince geri takasa çık laftan anlamıyor belliki.
Sözde yengesi vefat edip aydına geçmişti bakalım bu gün arayacağım tekrar bu gün gelecekti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı