Letgo'da artık kredi kartı ile "iyzico" koruması altında Online sipariş veriliyor!

Arkadaşlar demin Letgo'dan favorilerime eklediğim bir ilana bakayım dedim. Satıcı ile sohbetimizin üstünde mavi kutu içinde teklif ver yazısı ile karşılaştım. Satıcının yazdığı fiyatı girdim (gayet makuldü benim için de) o sırada satıcı ile konuştuğumuz için satıcı teklifi onayladı ve bildiğiniz dolap uygulaması gibi adresimi / e-postamı girdim. Kredi kartı ile "iyzico" koruması altında Online sipariş verilebiliyormuş artık! İlk alışverişimi deniyorum şimdi, yaklaşık 1 hafta sonunda bu konuya güncelleme getirebilirim, alışveriş hakkında ekleme yapabilirim. https://www.letgo.com/tr-tr/help buradan da gelen güncelleme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncelleme eski de olabilir fakat ben Letgo'da ilk kez görüyorum bu uygulamayı, yaklaşık 3 yıldır Letgo ile haşır neşir olduğum halde ilk kez gördüm. Konu ile ilgili bilginiz varsa lütfen buraya yazın, siparişi vereceğim çünkü. GET gibi bir şey getirmişler benim anladığım kadarıyla :)

Yalnız her ilanda bu durum yok, satıcı ilanı oluştururken yapması gerek sanırım. Satıcıyla sohbet kısmında mavi kutucuk gelirse "teklif ver" diye, o zaman güvenli alışveriş yapılabiliyor.

Evet, güncellemeyi yazmamışım :) O zamanlarda alışveriş deneyimim iyiydi fakat Letgo'yu şu an çok batırdılar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı