Letgo'da dolandırıldım

Bulurlar da adam ürünü ben sağlam sattım der vb. uğraş dur. Mahkemeye gider sonuçlanana kadar çeyrek asır geçer. Sonuç lehine mi olur o da meçhul. Bu tür durumlarda gözü kapalı iş yapmamak lazım en başından.
Uğraşacaksın arkadaşım. Ben 2 sene bekledim ve sonunda adam cezasını aldı. Sırada üstüme araba süren şahıs var. Hepsi tek tek insan olmayı öğretecek.

Yahu şu ülkeyi ben yönetsem sistemi yapay zekaya bağlar bunların cezasını gününde, dakikasında keserdim.

Letgo üzerinden Monster Pusat Gamepad aldım. Satan kişi bana ürünün laptop ile beraber verildiğini söyledi. Hiç kullanmadım bir arızası yok dedi zaten ilan başlığında da yazıyor. Hepsini buraya atacağım. Gamepad'in Sol taraftaki LT tuşu temassızlık yapıyor ben bunu NBA 2K20 oynarken fark ettim. Bilenler varsa o tuşla karakter savunmaya oturuyor ve MyPark'ta çeşitli emotlar atabiliyor. Savunmaya oturmadığını görünce Game Controller Tester indirdim kontrol ettim tuş bozuk. Satıcıyı aradım benimle dalga geçer gibi orada kontrol etmen gerekirdi dedi. Yanımda bilgisayar vs. bir şey yokken bunları söylemesi çok garipti dalga geçiyordu benimle. 200 TL verdim fakat konu onu da geçtim bunlar insanları salak yerine koyuyorlar.

Letgo üzerinden Monster Pusat Gamepad aldım. Satan kişi bana ürünün laptop ile beraber verildiğini söyledi. Hiç kullanmadım bir arızası yok dedi zaten ilan başlığında da yazıyor. Hepsini buraya atacağım. Gamepad'in Sol taraftaki LT tuşu temassızlık yapıyor ben bunu NBA 2K20 oynarken fark ettim. Bilenler varsa o tuşla karakter savunmaya oturuyor ve MyPark'ta çeşitli emotlar atabiliyor. Savunmaya oturmadığını görünce Game Controller Tester indirdim kontrol ettim tuş bozuk. Satıcıyı aradım benimle dalga geçer gibi orada kontrol etmen gerekirdi dedi. Yanımda bilgisayar vs. bir şey yokken bunları söylemesi çok garipti dalga geçiyordu benimle. 200 TL verdim fakat konu onu da geçtim bunlar insanları salak yerine koyuyorlar.

Eğer dava etmezsen salak oluyorsun, kusura bakma.

Davada aleyhine olacak bir şey yapma. Delilleri topla, git savcılığa. Evine kağıt gitmesi bile yeter. O engel hemen kalkar, yalvarmaya başlar. Siciline işledi mi tadından yenmez. 200 liralık gamepad için 2 kuruş etmeyen bir adam olur.

Son düzenleme:
Bu tarz ürünleri yerine almadan önce test etmeniz mantıklı olan ama iş işten geçmiş. Üşenmeyin gidin yarın başlatın işlemleri hem kendiniz hem de sizin yerinize koyulabilecek başka insanlar için.

Geri
Yukarı