Letgo'da iade kabul etmeyen satıcı

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Mağdur olduğum bir konu hakkında yazıyorum. Dün HD 4850 1 GB ekran kartı aldım. Adamla buluştuğumuzda çok iyi bir kart olduğunu falan söyledi. Ben de dolandırılmamak için araştırdığımı söyledim. Bunun üzerine hiçbir şey ilave etmeyerek parayı alıp ürünü verdi. Ben ürünü alınca ekran kartı çalışmadı. Hatta görüntülü aradım görüntü gelmiyor diyorum. Ya sabır falan diyordu. Lütfen yardım edin. Bizim oradaki bilgisayarcıya gittim PSU beslemez sana yeni bir PSU alalım dedi. Ben geri adamı arayıp iade etmesini söyledim. Nasıl mahkemeye verebilirim. İade etmezse ne olur?

Not1: Letgo'da iade isteyen adam - Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Mağdur olduğum bir konu hakkında yazıyorum. Dün HD 4850 1 GB ekran kartı aldım. Adamla buluştuğumuzda çok iyi bir kart olduğunu falan söyledi. Bende dolandırılmamak için araştırdığımı söyledim. Bunun üzerine hiçbir şey ilave etmeyerek parayı alıp ürünü verdi. Ben ürünü alınca ekran kartı çalışmadı. Hatta görüntülü aradım görüntü gelmiyor diyorum. Ya sabır falan diyordu. Lütfen yardım edin. Bizim oradaki bilgisayarcıya gittim PSU beslemez sana yeni bir PSU alalım dedi. Ben geri adamı arayıp iade etmesini söyledim. Nasıl mahkemeye verebilirim. İade etmezse ne olur?

Not1: Letgo'da iade isteyen adam - Technopat Sosyal
2. hesabınız mı? :D

Geri
Yukarı