Letgo'da küfürden dava açılır mı?

Ben de uzman değilim ama reşit olmayan birine dava açılamaz diye biliyorum 16 yaşındaysan uğraşırsa davayla falan en fazla ailene ceza gelmesi gerek diye biliyorum sana bir etkisi olmaz. Zaten kimse uğraşmaz dava falan dosya masrafıydı bilmemnesiydi derken pahalıya çıkıyor.
Davayı kazanırsa mahkeme ve avukat ücretlerini dava açılan taraf öder. Ayrıca reşit olmasa bile açılan dava siciline işler.

Şahsi küfürlerin hepsi dava içeriğine mensuptur fakat karşılıklı küfür yaşandığı için bir sıkıntı olmaz. Eğer fikrimi sorarsanız karşı taraf küfür etmese ya da siz etmeseniz bir tarafın dava açması tarafındanım. Bir insana küfür etmek bu kadar basit olmamalı.
Çok basit valla ben herkese giydiriyorum

Çok basit vallahi ben herkese giydiriyorum.

Gerçek hayatta herkes birbirine sallıyor ama sosyal medyaya gelince kıymete biniyor çok saçma ne uğraştırıyorsun hakimleri savcıları engelle gitsin değil mi katillerin peşinden koşsunlar onlarla uğraşsınlar biraz salmasınlar dışarı hemen.

Gerçek hayatta herkes birbirine sallıyor ama sosyal medyaya gelince kıymete biniyor çok saçma ne uğraştırıyorsun hakimleri savcıları engelle gitsin değil mi katillerin peşinden koşsunlar onlarla uğraşsınlar biraz salmasınlar dışarı hemen.

Kanunlar gerçek hayat için de geçerli. Ama ispat/kanıt sorunu var. Şahit varsa veya video/ses kaydı varsa, mağdurlar -aynı sosyal medyada olduğu gibi- hakaret davası açıyor. Unutmayın; söz uçar yazı kalır. sosyal medyada kanıtı siz veriyorsunuz.

Ben ananı....gibi bişey yazmıştım normal mesajlaşmadan engelledim oda bana sahibindenden telefonu açta ananı atanı sülaleni gibi bişey yazmış ben o anki telaşla mesajlaşmayı sildim 😰

Ben ananı...gibi bir şey yazmıştım normal mesajlaşmadan engelledim oda bana sahibindenden telefonu açta ananı atanı sülaleni gibi bir şey yazmış ben o anki telaşla mesajlaşmayı sildim 😰

Loglar'dan mis gibi yaptığın tespit edilir ayrıca ekran görüntüsü almıştır şikayet edecekse merak etme.

Yine tespit edilir merak etme ve ondan özür dile şikayetini geri çekmesi için.

Dava ettimi bilmiyorum ama yine de deneyeceğim.

Dediğinizi yaptım bana avukat kuzenime yazdım yarın seni ararlar karakoldan dedi bende yapma vs dedim bana ekran kartını hediye et geri çekim şikayeti dedi bende inanacağım geri çektiğine dedim sözüme inacaksın dedi inanmalı mıyım yarın bana mutlaka ulaş yarından sonra şikayetimi geri çekemem dedi ama öncesinde şikayet geri çekilmiyor dedi doğru mudur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı