Letgo'da yurt dışından satılan PS5 güvenilir mi?

Iveguts

Kilopat
Letgo'da PS5 satan Kiraz İletişim diye biriyle karşılaştım. Yurt dışından getirtip ucuza satıyormuş, 6000TL civarı. Nereden buluyorsunuz deyince şirket ile anlaşmalıyım, getirtiyorlar falan dedi, çok şüpheli. Nasıl güvenebilirim size deyince T.C kimlik kartının birkaç fotosunu ve kendi fotosunu attı. 4-5 güne elime ulaşır, gelip alabilirsiniz Konya'dan diyor. Ankara'da yaşıyorum, yakın zaten gidip almaya değer mi, güvenilir midir sizce? Sohbet fotolarını atmak yasak mı bilmiyorum, değilse atabilirim.

Letgo'da PS5 satan Kiraz İletişim diye biriyle karşılaştım. Yurt dışından getirtip ucuza satıyormuş, 6000TL civarı. Nereden buluyorsunuz deyince şirket ile anlaşmalıyım, getirtiyorlar falan dedi, çok şüpheli. Nasıl güvenebilirim size deyince T.C kimlik kartının birkaç fotosunu ve kendi fotosunu attı. 4-5 güne elime ulaşır, gelip alabilirsiniz Konya'dan diyor. Ankara'da yaşıyorum, yakın zaten gidip almaya değer mi, güvenilir midir sizce? Sohbet fotolarını atmak yasak mı bilmiyorum, değilse atabilirim.
Kargo ile almayın. Güvenilir mi bilemeyiz, elden her türlü testi yapıp alın.

Hocam ürününüz bozulursa arayacak veya hesap soracak biri olmaz. Eğer garantisi yoksa. 1000 lira daha fazla verin digital edition alın garantili. Keyfinize bakın. Risk almayın. Ama diyorsan yok ben risk severim test vb. yapıp alabilirsin.

Yurt dışından getirtmiş işte? alan memnun satan memnun. T.C kimlik kartı attıysa düzmece yoktur bence. Hem cihazı kargolatma, git cihazı dene öyle karar ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı