Letgo'dan 2. el GTX 1050 Ti alınır mı?

Akarsu.843

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bantları hiç açılmadıysa alınabilir bence. Alıcı ödemeli yollamasını isteyin kapıda 650TL istiyorlar direkt. Bu sistem PTT'de var. Direkt satıcı kapıda ödeme istiyorum diyor, siz kargoyu teslim alırken parayı hesabına geçiyorlar.

Bantları hiç açılmadıysa alınabilir bence. Alıcı ödemeli yollamasını isteyin kapıda 650TL istiyorlar direkt. Bu sistem PTT'de var. Direkt satıcı kapıda ödeme istiyorum diyor, siz kargoyu teslim alırken parayı hesabına geçiyorlar.
Sordum satıcıya ama şimdi korktuğum nokta dolandırılmak şimdi ne kadar güvenli letgo güvence veriyor mu

Bu fiyata kaçmaz. İstanbul dışındaysan satıcıdan kartın FurMark testini video olarak isteyebilirsin. Ardından kargo firmasına gidip sana fotoğraf gönderir sende o esnada hesabına havale veya EFT olarak parayı geçersin. Uzaktan bu şekilde oluyor ama karşılıklı güvene dayalı olduğunu unutma. Çok kolay bir şekilde dolandırılırsın.

Benim dediğim yolu yap sen. Ptt kargoda direkt kapıda ödeme seçeneği var. Dolandırılma ihtimalin yok. İmza atmadan önce kargoda başına bir şey geldi mi kontrol etmek isiyorum dersin ettirmezse böyle bir hakkının olduğunu ona hatırlat.

Geri
Yukarı