Letgo'dan 2. el GTX 1050 Ti alınır mı?

Benim dediğim yolu yap sen. PTT Kargo'da direkt kapıda ödeme seçeneği var. Dolandırılma ihtimalin yok. İmza atmadan önce kargoda başına bir şey geldi mi kontrol etmek isiyorum dersin ettirmezse böyle bir hakkının olduğunu ona hatırlat.

Peki hocam düştüğümüz bu duruma bakın Keşke aynı şehirde olsaydık daha rahat olurdu içim ama ben Şanlıurfa'nın bir ilçesinde o Düzce'de. Teşekkür ederim yardımın için hocam FurMark testlerini alıp buraya atabilirsem atarım

Benim dediğim yolu yap sen. Ptt kargoda direkt kapıda ödeme seçeneği var. Dolandırılma ihtimalin yok. İmza atmadan önce kargoda başına bir şey geldi mi kontrol etmek isiyorum dersin ettirmezse böyle bir hakkının olduğunu ona hatırlat.
PTT Kargoda parayı ödemeden kargoyu açamazsın. Parayı ödedikten sonra açtığında bir sorun olduğunda ise PTT kargo satın aldığınız yerle görüşün diyor.

Benim dediğim yolu yap sen. PTT Kargo'da direkt kapıda ödeme seçeneği var. Dolandırılma ihtimalin yok. İmza atmadan önce kargoda başına bir şey geldi mi kontrol etmek isiyorum dersin ettirmezse böyle bir hakkının olduğunu ona hatırlat.

Öyle yaparım hocam teşekkürler. Şimdi gel de bu durum ile uğraş herkesin maddi durumu iyi değil hocam şimdi gidip için rahat sıfır alacaktın ne kadar ise parası ben bir de Şanlıurfa'da bir ilçede yaşıyorum burada oyuncuya değer yok bir mağaza bile yok ekipman alıyorum atıyorum mouse gidip deneyemiyorum elime oturup oturmadığını. Coğrafya kaderdir hocam...

PTT Kargoda parayı ödemeden kargoyu açamazsın. Parayı ödedikten sonra açtığında bir sorun olduğunda ise PTT kargo satın aldığınız yerle görüşün diyor.
Kargoları teslim almadan önce kırılıp kırılmadığını anlamak için imza açmadan alma yetkiniz olması gerekir. Diğer yolla ben de alışveriş yaptım deneyimimi anlatayım

Baya ucuza Klavye bulmuştum şehir dışından bana aras kargoyla yollaycağını söyledi.
İlk başta hiçbir şey demedim okey dedim. Sonra kargoyu verirken beni aramasını benimde hesabına para geçeçeğimi söyledim. Verirken dedim kargocuya ver telefonu dedim. Verdi dedim ne kargolanıyor bana bakar mısın dedim. Koymuş düzgünce klavyeyi adam Sıkıntı yoktu. Sizde böyle yapabilirsiniz.

Kargoları teslim almadan önce kırılıp kırılmadığını anlamak için imza açmadan alma yetkiniz olması gerekir. Diğer yolla ben de alışveriş yaptım deneyimimi anlatayım

Baya ucuza Klavye bulmuştum şehir dışından bana aras kargoyla yollaycağını söyledi.
İlk başta hiçbir şey demedim okey dedim. Sonra kargoyu verirken beni aramasını benimde hesabına para geçeçeğimi söyledim. Verirken dedim kargocuya ver telefonu dedim. Verdi dedim ne kargolanıyor bana bakar mısın dedim. Koymuş düzgünce klavyeyi adam Sıkıntı yoktu. Sizde böyle yapabilirsiniz.
Yok hocam maalesef parayı ödemeden olmuyor diye biliyorum. Televizyonda 200 liraya Samsung S10+ satan dolandırıcılar da kapıda ödemeli PTT kargo kullanıyor. İçinde gerçekten S10+ mı var yoksa hıyar mı var bakamıyorsunuz. Bu konuda çok fazla şikayet var.

Bence 1050 Ti ömrünün sonuna dayanmış bir kart. En azından GTX 1060 3G bulun.

Hocam bütçe sınırlı zaten 650-700 maximum
Yok hocam maalesef parayı ödemeden olmuyor diye biliyorum. Televizyonda 200 liraya Samsung S10+ satan dolandırıcılar da kapıda ödemeli PTT Kargo kullanıyor. İçinde gerçekten S10+ mı var yoksa hıyar mı var bakamıyorsunuz. Bu konuda çok fazla şikayet var.

Hocam şimdi 2 kişi farklı bir şey diyor. Net bir karar yok mu hangi kargo ile çalışmam gerektiği?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı