Letgo'dan alışveriş yapmak

@kad1rb hocam forma orijinal, değil mi?
Valla orijinal yazmış kendisi sormadım şahsen ama orijinal ya da değil epey gerçekçi malum yeni çıkan, güncel formaları imitasyon satan birçok sayfa var instagram'da falan gayet de gerçekçi oluyor bundan emin değilim fakat dediğim gibi çakmasını bile bulmak çok zor olduğu için onu gerçekten pek önemsemiyorum fotoğraftaki gibi olsa yeter. :)
Hocam letgo'ya da dolap tarzı bir özellik geldi. Sakın o olmadan parayı havale falan etmeyin.
Dediğiniz özelliği bulmaya çalıştım hatta letgo'nun bir makalesi var " Alıcı, ilgilendiği ilanın sohbet ekranının sağ üst kısmında yer alan “Teklif yap” butonuna basarak satıcıya bir teklif gönderir." Fakat ben sohbet ekranında herhangi bir şey görmedim bunla alakalı tam olarak nasıl oluyor var mı bilginiz?

@kad1rb hocam şunları buldum:

@kad1rb hocam şunları buldum:
Evet bunları da görmüştüm özellikle 2. olanı bahsettiğim instagram sayfalarından birinde gördüm yani bayağı güvenilir sayfa onu satan fakat benim attığımdaki gibi değil cidden gerek sponsorlar gerek yazı fontu vs. bir başka

@kad1rb hocam Gardrops uygulamasına yüklesin. Sıfır komisyon ile satabilir size. Siz de güvenle satın almış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı