Letgo'dan AMD A10 7890K PC alınır mı?

Yeni nesil DX12 R7 serisi 2 GB APU ekran kartı demiş bir de. Bir arkadaşım 2017'de ufak çaplı yayıncılık yapıyordu ve A10 işlemcisinden gram memnun kalmadığını söylemişti. Bu sistemden daha iyi bir performans almak için RAM'i 16 GB'a yükseltmek şart ki benzer fiyatlara harici ekran kartı bulunan ya da daha güncel bir APU işlemcili ikinci el sistem bulunabilir. Birkaç ay önce Buca'da GTX 1060 ve 144Hz monitörlü sistemi 4500'e aldı bir arkadaşım, az daha araştırın derim.

İyi günler. Açıkçası pek PC sistemlerine karşı bilgili değilim bu yüzden aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum.

Bu bilgisayar sizce nasıl? Fiyatı sisteme göre iyi mi ve Letgo'dan alma fikrine karşı ne düşünüyorsunuz?

Adam oraya oyunları yüksek çözünürlük ve yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz yazmış fakat o PC'ye ekran kartı takmadan böyle bir şey imkansız Valorant en Low ayarlar 720p de anca 50 60 FPS alır o PC zaten GTA 5 en Low ayarlar ve 800x600 çözünürlük de oynuyor arkadaş sanırım fotodan öyle gözüküyor.

İyi günler. Açıkçası pek PC sistemlerine karşı bilgili değilim bu yüzden aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum.

Bu bilgisayar sizce nasıl? Fiyatı sisteme göre iyi mi ve Letgo'dan alma fikrine karşı ne düşünüyorsunuz?

Eski sistem bir makineye yatırım yapmak mantıksız.
AM4'lü APU bir sistem alın.
Daha sonra bütçe oldukça ekleme yaparsınız.

Yanıtlar için teşekkür ederim. Geçen sene bir ara gta 5 bedava olduğunda aldım fakat işte pc olmadığı için oynayamıyorum o, belki valorant, sims 4 ve house flipper tarzı şeyleri oynamak için bir pc istiyorum ama şuan zor gibi gözüküyor dediğim gibi toplama konusunda kendime güvenmediğim için hazır almayı düşünüyorum direkt

Yanıtlar için teşekkür ederim. Geçen sene bir ara gta 5 bedava olduğunda aldım fakat işte pc olmadığı için oynayamıyorum o, belki valorant, sims 4 ve house flipper tarzı şeyleri oynamak için bir pc istiyorum ama şuan zor gibi gözüküyor dediğim gibi toplama konusunda kendime güvenmediğim için hazır almayı düşünüyorum direkt

https://letgo.onelink.me/O2PG/23uja6et Bir de bu var bununda satıcının dediğine göre 1 TB HDDsi varmış. Genel bir satıcı yerine kendi bilgisayarını satan kişiler daha güvenilir geliyor bana sanırım.

Geri
Yukarı