Letgo'dan ikinci el sistem alınır mı?

Bu piyasada aslında verilen ekipmanlarla beraber fiyatı fena değil. Anakartı güzel ama işlemcisi AE olan ilk versiyon. Ancak ona rağmen GTX 1060 ile iyi ikililerdir. Önü açık upgradeye müsait. Hayırlı olsun.
Sağolasın dostum laptop arıyordum böyle bir sistem bulmam çok iyi oldu teşşekürler tekrardan.

Sadece yapman gereken 8 GB RAM yetersiz gelebilir, o modülleri elden çıkarıp 8x2 3200 MHz RAM alabilirsen daha güzel olacaktır.

Yok arkadaşla konuştum bu konuyu 16 GB RAM yapmasını istedim yaparım dedi ama 300 TL fark çıktı bende onun yerine evde mutfakta kullandığımız kücük bir TV'yi verdim 16 GB RAM şu an sistemç

@244765 neden güldüğünü anlamadım sistem linki bu pazarlıkla 4800 aldım.
Çok memnunum, alabilirsiniz gibi kesin ifadeler kullanmışsınız. Sizin aldığınız sistem fiyatına göre güzel, hayırlı olsun fakat siz alabilirsiniz dediniz diye satıcılar güvenilir olmuyor. Alacak olan kişi dolandırılırsa hoşunuza gitmez sanırım.

Yok arkadaşla konuştum bu konuyu 16 GB RAM yapmasını istedim yaparım dedi ama 300 TL fark çıktı bende onun yerine evde mutfakta kullandığımız kücük bir TV'yi verdim 16 GB RAM şu an sistemç.

Güzel takas olmuş. :) aynı modül 3200 MHz'ler ise daha güzel tabii ki. X370 anakarta Ryzen 5000 serisi işlemci de takılabilir, yetmediği yerde GTX 1060'tan çok daha iyisini de alabilirsin. Soket değiştirme derdinde olmaz. Uzun süre gider böylelikle. Bu şekilde fırsat bulunabilseydi ben de arkadaşım için alacaktım bir bilgisayar.

Arkadaşlar kusura bakmayin linkden dolayi sistem şu.
-AMD FX 6100 6 cekirdek 3.30 GHz.
-8 GB RAM.
-R7 200 series 2 GB ekran karti.
-PSU 500W ya da 600W olmasi lazim.
-Everest Gaming kasa.

Geri
Yukarı