Letgo'dan küfür yedim

Hayır kanun ne diyorsa onun uygulamasını istiyorum. Hakkım varsa kullanmak istiyorum? Bu engelleyiş nedir? Oldu herkes sövsün saysın biz böylece boynuzlu boynuzlu oturalım? Sen ailene edilen küfüre genişlik gösterebilirsin ama ben yapamıyorum.

Genişlik falan gösterdiğim yok ülkedeki adalet belli sadece boşa uğraşmış olursunuz kimse ana bacı sövdü diye hapis yatmaz.

Hayır kanun ne diyorsa onun uygulamasını istiyorum. Hakkım varsa kullanmak istiyorum? Bu engelleyiş nedir? Oldu herkes sövsün saysın biz böylece boynuzlu boynuzlu oturalım? Sen ailene edilen küfüre genişlik gösterebilirsin ama ben yapamıyorum.
Polislerin görevi o emin olun yardımcı olacaklardır onlarda böylelerinin düzene girmesi için uğraşıyorlar.
Eğer küçük bir çocuksa da o korku ona bir ömür yeter ve bir daha yapamaz(umuyorum ki.)

Dostum sonuna kadar haklısın.

Polislerin görevi o emin olun yardımcı olacaklardır onlarda böylelerinin düzene girmesi için uğraşıyorlar.
Eğer küçük bir çocuksa da o korku ona bir ömür yeter ve bir daha yapamaz(umuyorum ki.)

Teşekkür ederim inşallah yarın ilk iş karakola gitmek olacak.
Dostum sonuna kadar haklısın.

Teşekkürler desteğin için dostum.

Muhtemelen yaşı küçük bir ergendir. Biri bana da küfretmişti letgoda. Arkadaşın hesabından bulup gel derdini yüzüme söyle diyip adres istemiştim ordan da engellemişti :D Karşımıza geldiğinde adını unutacak çoluk çocuklar sanaldan sallıyorlar vahim durum gerçekten. Hukuksal olarak elinden geleni yap derim ki birkaçına gözdağı olsun en azından.

Muhtemelen yaşı küçük bir ergendir. Biri bana da küfretmişti Letgo'da. Arkadaşın hesabından bulup gel derdimi yüzüme söyle deyip adres istemiştim oradan da engellemişti :D karşımıza geldiğinde adını unutacak çoluk çocuklar sanaldan sallıyorlar vahim durum gerçekten. Hukuksal olarak elinden geleni yap derim ki birkaçına gözdağı olsun en azından.

Evet bu benim ilk küfür yiyişim de değil durduk yere zaten ama bir şeyler yapmadıkça içimde birikiyor. Sen de anlarsın zaten hissedilenleri, hepimiz delikanlı olgun insanlarız sonuçta.

Evet bu benim ilk küfür yiyişim de değil durduk yere zaten ama bir şeyler yapmadıkça içimde birikiyor. Sen de anlarsın zaten hissedilenleri, hepimiz delikanlı olgun insanlarız sonuçta.
Küfür edenin de ona ettirecek şartları sağlayanların da canı cehenneme adamım. XD

Yeni konular

Geri
Yukarı