Letgo'dan laptop almak

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba Letgo'da az önce bir ilan gördüm Lenovo yoga 13 20175 model bir bilgisayar buldum ekranın ortasında çatlak var yazmış arkadaş ama ben bir şey göremedim ve işin garip yanı laptop 190 TL sizce güvenilir mi?

Merhaba Letgo'da az önce bir ilan gördüm Lenovo yoga 13 20175 model bir bilgisayar buldum ekranın ortasında çatlak var yazmış arkadaş ama ben bir şey göremedim ve işin garip yanı laptop 190 TL sizce güvenilir mi?

O cihaz dokunmatik ve çatlak var ise maliyeti çok yüksek çıkacaktır.
Satıcı bunu bilerek ucuz tutmuş olabilir.
Ayrıca çatlak resimde görünmeyebilir.

Dediğiniz ilanı buldum ( galiba ) eğer doğru ilansa açıklamasında ürünün kapakları ve kasası yoktur diyor acaba o yüzden olabilir mi?

Eğer bu yüzden değilse çatlak yüzündendir belki de

Dediğiniz ilanı buldum ( galiba ) eğer doğru ilansa açıklamasında ürünün kapakları ve kasası yoktur diyor acaba o yüzden olabilir mi?

Eğer bu yüzden değilse çatlak yüzündendir belki de.

Hocam kapakları ve kasası yok derken ne demek istediğini ben anlayamadım siz anladıysanız söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı