Rehber Lethal Company mod desteği ekleme & mod kurma/atma

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
1. adım: Unity oyunlarında mod desteği için gerekli olan BepInEx indirmek:

Screenshot_1.png

Linke girip buradan sisteminize göre indirin.

2. adım: BepInEx dosyasını oyuna gömmek:

Screenshot_2.png

Fotoğrafta gösterdiğim yerdeki tüm dosyaları direkt oyuna atın ve oyuna bir kez gir çık yapın. Artık mod desteğini tamamlamış olduk.

3. adım: Mod kurmayı öğreniyoruz:
İnternetten bir mod indirin. Tüm modlar genellikle aynı şekilde kuruluyor.
Ben şimdi "Bigger Lobby" modunu kurmayı göstereceğim. Bu mod, lobi sınırını 4 kişiden kişinin isteğine kadar arttırmanızı sağlıyor ama ne kadar fazla kişi, o kadar fazla hostun işlemcisine yük demek.

Screenshot_3.png

Klasörden "BepInEx" klasör bölümünü görene kadar açmaya devam edin ve daha ilerlemeden fotoğrafta ki gibi bir yerene kadar gidin ve bunu da direkt dosyalara atın.

Modlarınızı yönetmenizi kolaylaştıran bir uygulama:

Bu oyuna attığınız modları yönetmenizi sağlar. Kurmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Nasıl görmüyor hocam? Sadece görmüyor demekle bir şey anlamamı beklemeyin.

Oyun dosyalarına mod attığımda oyunun sürümü değişiyor ve oyun modları görmüyor yani oyuna modu atmış olmama rağmen mod çalışmıyor fakat oyunun sürümü değişiyor, tekrardan oyun dosyalarını doğruladığımda yine bir şey değişmiyor fakat tamamen sildiğimde yani modları kaldırdığımda tekrardan V40 oluyor.

Oyun dosyalarına mod attığımda oyunun sürümü değişiyor ve oyun modları görmüyor yani oyuna modu atmış olmama rağmen mod çalışmıyor fakat oyunun sürümü değişiyor, tekrardan oyun dosyalarını doğruladığımda yine bir şey değişmiyor fakat tamamen sildiğimde yani modları kaldırdığımda tekrardan V40 oluyor.

Hocam thunder Store'nin kendi uygulamasını kurarak oradan yükleyip oynayabilirsiniz ben onu kullanıyorum Steam'e da bağlı uygulama overwolfun güvenilir yani ama kendi sitesinden indirin modlu oynamak için oyunu thunder Store'dan başlatmanız gerekiyor yoksa Steam'den başlatırsanız modsuz açılıyor başka sorunuz varsa sorabilirsiniz hem mod yönetme işlemide çok daha basit oluyor.

Hocam thunder Store'nin kendi uygulamasını kurarak oradan yükleyip oynayabilirsiniz ben onu kullanıyorum Steam'e da bağlı uygulama overwolfun güvenilir yani ama kendi sitesinden indirin modlu oynamak için oyunu thunder Store'dan başlatmanız gerekiyor yoksa Steam'den başlatırsanız modsuz açılıyor başka sorunuz varsa sorabilirsiniz hem mod yönetme işlemide çok daha basit oluyor.

Kusura bakmayın tam olarak anlayamadım overwolfun içinden thunder Store kurmamız mı lazım o uygulamadan mı modları kuracağız?

Geri
Yukarı