Lexmark 4445-K01 yazıcı güç girişi nerede?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 2009 yılında üretilien lexmark 4445-K01 modelinde yazıcı var. 1 tane kablo girişi var. Güç vermek için bir kısım yok, nasıl çalıştıracağım bunu? Ben her yerine baktım başka giriş yok. Böyle bir yer var sadece.
1696177825166.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde 2009 yılında üretilien lexmark 4445-K01 modelinde yazıcı var. 1 tane kablo girişi var. Güç vermek için bir kısım yok, nasıl çalıştıracağım bunu? Ben her yerine baktım başka giriş yok. Böyle bir yer var sadece.
Eki Görüntüle 1964123
Masraf etmeye değecek bir yazıcı değil adaptörünü bulsan kartuşlarını bulamazsın. Yeni yazıcı alman daha mantıklı.

Masraf etmeye değecek bir yazıcı değil adaptörünü bulsan kartuşlarını bulamazsın. Yeni yazıcı alman daha mantıklı.
normal kartuş uymuyormu bune

benimkine hangi kartuş uyuyor renkli ve renksiz olanlardan

yazıcının içinde 14 numara siyah kartuş var başka kartuş uymazmı buna bulamadım 14 numara renkli olan kartuşta birşey yazmıyor

Son düzenleme:
normal kartuş uymuyormu bune

benimkine hangi kartuş uyuyor renkli ve renksiz olanlardan

yazıcının içinde 14 numara siyah kartuş var başka kartuş uymazmı buna bulamadım 14 numara renkli olan kartuşta birşey yazmıyor
Siya kartuş fiyatı yaklaşık 1k 175 sayfa çıktı alır diyor. 2 kartuş + adaptör alsan sıfır yazıcı parasını geçer karar senin. Lexmark artık mürekkepli yazıcı üretmiyor bulduğun kartuşlarda raf ömrümü muhtemelen tamamlamışlardır.

Siya kartuş fiyatı yaklaşık 1K 175 sayfa çıktı alır diyor. 2 kartuş + adaptör alsan sıfır yazıcı parasını geçer karar senin. Lexmark artık mürekkepli yazıcı üretmiyor bulduğun kartuşlarda raf ömrümü muhtemelen tamamlamışlardır.

Stok yok zaten o sitede renkli kartuş 350 TL sanırım 15 numara ama buna uyuyor sanırım. Belki alınır ama raf ömrü dolmuş olabilir adaptörü bulabileceğimmi o bile belli değilde çok pahalı değildir diye umuyorum

Peki ödev test kağıdı fotokopi vs. çıkartmak için ne alınabilinir uyguna. Madem yazıcı fiyatını geçiyor aileme sorarım ona göre alırız adaptörün fiyatını öğrendikten sonra.

Stok yok zaten o sitede renkli kartuş 350 TL sanırım 15 numara ama buna uyuyor sanırım. Belki alınır ama raf ömrü dolmuş olabilir adaptörü bulabileceğimmi o bile belli değilde çok pahalı değildir diye umuyorum

Peki ödev test kağıdı fotokopi vs. çıkartmak için ne alınabilinir uyguna. Madem yazıcı fiyatını geçiyor aileme sorarım ona göre alırız adaptörün fiyatını öğrendikten sonra.
Tanklı yazıcılara bakabilirsin hp, canon veya epson hangisi bütçene uygunsa alabilirsin.

Geri
Yukarı